Vytisknutí ultrazvuku

Anonymní
14.5.21 14:59

Vytisknutí ultrazvuku

Ahoj maminy
Mám takový blbí dotaz
Musím si u gynekologa říkat o vytisknutí ultrazvuku? Nebo se mě zepta sám jestli to chci vytisknout? :D a popřípadně jestli se za fotky něco platí :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1202
14.5.21 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj maminy
Mám takový blbí dotaz
Musím si u gynekologa říkat o vytisknutí ultrazvuku? Nebo se mě zepta sám jestli to chci vytisknout? :D a popřípadně jestli se za fotky něco platí :D

Platila jsem stovku, většinou nabídla sama, pokud ne, tak jsem se přihlásila ;) ale vždy dopředu, ať to pak nemusí natáčet znovu, než bude mít mimino vhodnou pozici :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2790
14.5.21 15:00

Ano musíš si říct. Ne každý Dr to dělá automaticky..a u mého dr se platí 50kc za fotku 100kc za 3D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2790
14.5.21 15:02
@Anonymní píše:
Ahoj maminy
Mám takový blbí dotaz
Musím si u gynekologa říkat o vytisknutí ultrazvuku? Nebo se mě zepta sám jestli to chci vytisknout? :D a popřípadně jestli se za fotky něco platí :D

Ano a říct dřív že chceš fotečku…jak bude přejíždět ultrazvukem může si udělat do PC více fotek a pak tu nejlepší vytiskne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53790
14.5.21 15:05

Zeptej se. Nikdo ti neřekne, jak to má nastavené tvůj gynekolog. Někdo tiskne automaticky zadara, někdo na vyžádání placeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18126
14.5.21 15:07

Se na to ptas na netu? Se zeptej svoji dr. Co je na tom? Každý doktor to ma jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
14.5.21 15:08

Moje gynekoložka mi fotku nabídla sama, platila jsem stovku. Na screeningu na specializovaném pracovišti jsem si musela říct předem. Platila jsem 200, ale dostala jsem asi deset fotek na flashku.

Určitě je lepší hlásit předem, že máš o fotku zájem. Ať pak nejsi zklamaná, kdyby na to doktor zapomněl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7355
14.5.21 15:10

Říkala jsem si vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
14.5.21 15:35

Mně ho teda vrazí automaticky všude. Dneska jsem třeba měla tak trochu problém a zamotala se mi hlava v obchodě. A když zaměstnanci zjistili, že jsem těhotná, tak si mě odvezla sanitka a hurá do nemocnice. A i tam mi sami od sebe dali obrázek prcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1727
14.5.21 15:38

Když jsem chtěla, řekla jsem si. Můj gynekolog ale sám od sebe rád loví pěkné obrázky, tak se čas od času stalo, že se mě zeptal, jestli zrovna tenhle chci vytisknout.
Ono to není něco co dělají všude automaticky, pokud ho opravdu chceš, tak řekni hned na začátku, jestli by ti neudělal fotku. A při kontrole mimina třeba schválně udělá nějakou pěknou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2584
14.5.21 15:43

Moje dr mi dává foto každou poradnu 😊automaticky a neplatím nic. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
14.5.21 15:52

Musím si říct. Minule mi ho nechala zadarmo. Teď na screaningu jsem platila 100. Předloni chtěli jen 50.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2584
14.5.21 16:01

@JancaS84 i na screnn si platila? Já neplatila nic, ještě mi dal na Flash disk 20 fotek a 6 videí prcka 😳 😳 😳každý dr. Je asi jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
14.5.21 16:01

Tyto dotazy na emiminu fakt nechápu :nevim:. Každý gynekolog to má jinak, prostě se zeptej, až tam budeš.
Já si musela říct, krom screeningu, kde to bylo v ceně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
20.5.21 08:11

Já paní doktorku vždy o foto poprosím. Cena obrázku u mojí MUDr. je 100,–, ale zaplatila jsem si těhotenský balíček za 500,– a můžu si brát obrázku kolik chci a kdy chci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat