Růžový výtok a bolesti ve 33 tt

Anonymní
14.5.21 09:09

Růžový výtok a bolesti ve 33 tt

Ahoj holky. Mám jen dotaz zde jestli některá nemáte zkušenosti, ať pořád nelítám a neotravuji doktora se stejným problémem… Jsem 33 tt, Poslední dva dny mě trápí růžový výtok a mírně bolesti v podbřišku jako při MS, před dvěma dny jsem byla v těhotenské pořádně a vše bylo v pořádku. S tímhle problémem skrz špinění chodím do mé porodnice už od 28 tt, kde mi řekli že je vše ok, že spiění být může, ale nesmím krvácet. Prý se to roztahuje tak to takhle řádí. Ale teď mám pocit jako by byl malý hodně nízko, od včera často chodím na velkou co tlačí i na konečník, pohyby nejsou zrovna dvakrát příjemné. Už vážně nechci být za trapku a jezdit tam zbytečně. Tohle je mé druhé těhu, při prvním jsem to totiž neměla. Děkuji moc za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
153
14.5.21 09:20

Tak špinění asi není potřeba řešit, když jsi sledovaná a řekli, že to nic není, pokud to nekrvácí.
Pokud máš pocit, že se děje něco opravdu nestandardního, např. silné tlaky na spodek, tak bych asi zavolala gynekologovi a řekla mu to, on zváží, zda je po dvou dnech nutná kontrola. Kontroloval ti i čípek, zda se neotvíráš?
Pokud by to neustávalo, tak já bych klidně i o víkendu jela do porodnice na kontrolu. Oni tě tam neukousnou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
14.5.21 09:20

Jela bych hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
14.5.21 09:48

Prve bych tam zavolala. Oni ti nejspíš stejně řeknou ať raději dojedeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
14.5.21 09:52

Pokud se cítíš jinak, tak se jeď nechat zkotrolovat. Ty bolesti můžou být ok i nemusí, ale to se takhle nepozná. Za mě lepší takhle přes den, než pak v noci. Nikdo se na tebe zlobit nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
14.5.21 09:56

Koukej jet a vůbec nad tím takhle nepřemýšlej. Prostě se ti něco nezdá, tak jeď, jde o zdraví dítěte i tvoje.
Kdyby se nedej Bůh něco…tak ti, žádný to, že nechceš být před lékařema za trapku nepomůže. Od toho tam jsou, kdyby měli být nepříjemní, tak bych jim to vysvětlila. Koukej jet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
14.5.21 10:00

Tlaky na konečník můžou být i tím že je mimco dole, a nebo že taky rodis. Jako já bych jela. Je úplně jedno jestli jsi měla čípek před dvěma dny zavřený, situace se může změnit z hodiny na hodinu. Zavolej do porodnice, oni ti stejně řeknou ať přijedeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64243
14.5.21 10:36

Změna může být velmi rychlá, rozhodně bych minimálně zavolala, ten tlak může znamenat cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat