Eximtours - problémy s termínem dovolené

6938
3.1.20 10:36

Vytočená až do běla!!!!! EXIMTOURS

Hezké dopoledne,
jsem vytočená, spíš na. :mrgreen: až do běla :cert: :cert:. Ano, u cestovní kanceláře EXIMTOURS jsem z jistých důvodů měnila termín a hlavně lokalitu.
Nicméně, EXIMTOURS se rozhodl, že bude opravdu orat se zakázníky, a zruší termín. který jsem požadoval 5. - 13.7., s tím, že tam nechala už jen takový termín, že ztratíme opravdu dvě noci, :cert: :cert:. Nastavili mi termín 5. - 12. 7. 2020, s tím že to přiletí ve 12:00 a odlítáme už 12.7. ve 3 ráno z pokoje 8o 8o, jsem fakt vytočená, ZLATÝ FISCHER, uvěřila jsem zas někomu, já blbec. Díky všem, kdo přečetl mé výlevy naštvanosti až sem :lol: :lol:.
Mají na to vůbec právo, když měli něco jiného uvedené na svých stránkách a z ničeho nic ráno smazali? Ale asi ano, že: Smlouvu mi nedali, takže vlastně se mnou mohou vorat nebo ne? Přepošlu vám ještě naši konverzaci, co si o oní myslíte, dodrželi vše či ne?
Bohužel, jak kráva jsem to nenascenovala :cert: :cert: a samozřejmě jak sem měnil zájezd tak jsem bohužel peníze poslala a ne málé, skoro 5 000 Kč. :roll: :roll:
Jejich obchodní podmínky se nám nevyplatí, ale podle toho co jsem četla tak na odstupné nemám nárok, nevím, co dělat, každopádně, asi neřešit, zkousnoust a ztratit dva dny, nebo nějakým způsobem bojovat?
Ale teda sama nevím, jak.

Konverzace mezi námi:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6938
3.1.20 10:37
:think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
3.1.20 10:41

Tak oni to mají podle času letu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2108
3.1.20 10:44

Ty jo být tebou, tak si trošku více chráním soukromí… nikdy nevíš, kdo to tady čte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 10:51

8o 8o 8o nevím jestli na to mají právo, ale ty fotky proboha smaž nebo aspoň začerni. Vždyť se z nich pozná jméno i email adresa!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
3.1.20 10:51
@tumpach píše:
Hezké dopoledne,
jsem vytočená, spíš na. :mrgreen: až do běla :cert: :cert:. Ano, u cestovní kanceláře EXIMTOURS jsem z jistých důvodů měnila termín a hlavně lokalitu.
Nicméně, EXIMTOURS se rozhodl, že bude opravdu orat se zakázníky, a zruší termín. který jsem požadoval 5. - 13.7., s tím, že tam nechala už jen takový termín, že ztratíme opravdu dvě noci, :cert: :cert:. Nastavili mi termín 5. - 12. 7. 2020, s tím že to přiletí ve 12:00 a odlítáme už 12.7. ve 3 ráno z pokoje 8o 8o, jsem fakt vytočená, ZLATÝ FISCHER, uvěřila jsem zas někomu, já blbec. Díky všem, kdo přečetl mé výlevy naštvanosti až sem :lol: :lol:.
Mají na to vůbec právo, když měli něco jiného uvedené na svých stránkách a z ničeho nic ráno smazali? Ale asi ano, že: Smlouvu mi nedali, takže vlastně se mnou mohou vorat nebo ne? Přepošlu vám ještě naši konverzaci, co si o oní myslíte, dodrželi vše či ne?
Bohužel, jak kráva jsem to nenascenovala :cert: :cert: a samozřejmě jak sem měnil zájezd tak jsem bohužel peníze poslala a ne málé, skoro 5 000 Kč. :roll: :roll:
Jejich obchodní podmínky se nám nevyplatí, ale podle toho co jsem četla tak na odstupné nemám nárok, nevím, co dělat, každopádně, asi neřešit, zkousnoust a ztratit dva dny, nebo nějakým způsobem bojovat?
Ale teda sama nevím, jak.Konverzace mezi námi:

nechápu co řešíš 8o je to charterový let, u kterého je běžné, že se mění podmínky. Přednost mají vždy pravidelné letecké linky, tyto CHL jsou vložené a musí se čekat.
U letecké dovolené vždy tratíš dny. Všechno má své pr a proti. Tady se nemusíš o nic starat, je to pohodlné, autem zase víc vidíš a zažiješ. Každého volba

Kdyby mě měla vytočit taková lehká zpráva, tak pak nevím, co bys dělala při řešení těch opravdových ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
3.1.20 10:54
@Mala.ještěrka píše:
8o 8o 8o nevím jestli na to mají právo, ale ty fotky proboha smaž nebo aspoň začerni. Vždyť se z nich pozná jméno i email adresa!

nick u tazatelky je zvolen správně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13157
3.1.20 10:59

No, asi jim aerolinky posunuly let. To se může stát jakékoliv cestovce a klidně den před odletem. Za to opravdu nemohou. A přílet ve 12 je super. Akorát se dostanete na hotel a hned vás ubytují. Nemusíte se celé dopoledne někde plácat… No, odjezd z hotelu je nepříjemný, to je fakt.
My s Eximem jezdíme často a pravda je, že si přímo vybírám zájezd podle odletových časů. Ráno na pohodu na letiště a z hotelu ideálně kolem poledne. Ale při nákupu to kontrolujeme přímo v jejich rezervačním systému. Na webu mají v termínech občas chyby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 11:03

A jaktože vám nedali smlouvu? My taky máme objednáno u EXIM, zaplatili jsme zálohu a smlouvu vč. takových to možných změn a co z nich plyne, máme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 11:04

@nozu taky přesně vybírám termíny dle časů letů, jsou v tom pak obr rozdíly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
3.1.20 11:08

Co jim zkusit zavolat a vykomunikovat? Nebo tam zajít osobně? Ono face to face se vyjednává daleko líp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6938
3.1.20 11:22
@Pohodovka2019 píše:
@nozu taky přesně vybírám termíny dle časů letů, jsou v tom pak obr rozdíly

Ni, právě, ono právě to vsechno hezky navazovaly ty lety, jeden let byl odpoledne a druhy az vecer, no ok, budu to muset buď respektovat nebo vyjednat osobně v Pardubicích :think:,to tam budumuset jet :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
3.1.20 11:29
@tumpach píše:
Ni, právě, ono právě to vsechno hezky navazovaly ty lety, jeden let byl odpoledne a druhy az vecer, no ok, budu to muset buď respektovat nebo vyjednat osobně v Pardubicích :think:,to tam budumuset jet :roll:

jo jeď oni to kvůli tobě všechno změní :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1176
3.1.20 11:45

...

…tak asi tak jak to chceš ty, tak to nejde. Oni ty pobyty musí dopasovat letovému plánu. Jestli chceš být u moře déle, tak si vyber jiný hotel a místo. Ale to musíš řešit prioritně s nimi. Určitě ti rádi vyjdou vstříc, když to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1459
3.1.20 11:52

@tumpach no, pokud vím, tak cestovky neovlivňují časy letů, ovlivňují to letecké společnosti. Je to jako si stěžovat kastelánovi, že prohlídky končí ve 14, ale autobusy tam jezdí až v 15.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama