Výtok a kvasinky - gel od gynekologa nepomáhá

12
8.1.20 21:04

Výtok a kvasinky

Dobrý den, už cca rok bojuji s Kvasinkovou infekcí. Gynekolog mi vždy jen předepíše čípky a gel a řekne, že kvasinky zmizí. To se ale neděje. Začíná to bělavým, zapáchajícím vytokem. Párkrát už jsem šla rovnou do lékárny pro čípky, dali mi cannesten po 6 čípkách a potom zavádějící probiotika. Léčila jsem se pečlivě, nejedla jsem sladké, měla jsem i probiotika ve formě kapslí, mazala se gelem. Přítel se také mazal gelem.
Nic nepomáhá.. Kvasinky se mě stále drží, vrazila jsem do léčby už spoustu peněz, proto bych byla strašně ráda za rady pro konečně úspěšné vyléčení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

801
8.1.20 21:28

I já jsem s tím měla problém. Naprosto mě zachránil candivac. Kůra jak pro tebe, tak ať to bere partner. K tomu doporučuji ať se přítel maže aspoň těch 14 dní 2× denně, třeba clotrimazolem. To je taky moc důležité to dodržet. Antibiotika bych už příště nechtěla. Zkus se přeléčit boraxovými globulemi stačit užívat ten candivac. :) držím pěsti..

Omlouvám se že se tak zeptám, ale nevěra od tebe či partnera možná není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.1.20 21:37

@Jessica4
Děkuji moc, toto jsem ještě nezkoušela, tak snad to pomůže

Nevěra možná není :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4565
8.1.20 21:46

Mam úplně stejný problém tisíce za čípky a globule masti a podobně já i manžel jsme poctivě mazali, sladké nejím vůbec už sem vysadila i pečivo a trpím stále dál, antibiotika je sice dostala ale brala jen dva dny měla jsem po nich stavy že js viděla lítat draky a strašně se mi chtělo zvracet :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.1.20 21:51

@Ennny Úplně chápu. Už s tím ztracím trpělivost, Musím říct, že nejsem nijak zvlášť nezodpovědný člověk, léčila jsem vždy pečlivě aby to konečně vyšlo.. A stejně nic… Gynekolog mi předepisuje pořád jedny a ty samé věci.. Takže už jsem šla párkrát do té lékárny.. není to nějak skvělý pocit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
8.1.20 21:55

@Neli18 Tak kdyby se mi to mělo tolikrát vracet, tak už chci po gynekologovi nějaký výtěr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.1.20 22:00

@Pocahonta byla jsem ujišťována, že jde 100% o kvasinky a že je to zcela běžná věc.. To že se mi to vrací gynekolog ozvi také nepřišlo nijak zvlášť divné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4565
8.1.20 22:06

@Pocahonta výtěr mi dělala několikrát a pořád to stejné, kvasinky, doktorka to sama nechápe proto už nasadila antibiotika na celkovou infekci v těle, jenže u těch jsem měla šílené vedlejší účinky tak ona už neví co semnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4565
8.1.20 22:11

@Neli18 taky si připadám jak blb, raději chodím pokaždé do jiné lékárny…už mě to nebaví před dětma se mi to objevilo třeba jednou do roka, OK to beru jako normální, ale od druhého těhotenství to vlastně mám neustále :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
801
8.1.20 22:13
@Neli18 píše:
@Jessica4
Děkuji moc, toto jsem ještě nezkoušela, tak snad to pomůžeNevěra možná není :see_no_evil:

Jasně. Mě se doktorka předtím taky ptala :) ale opravdu zkus ten candivac. Je to 3měsíční kura, pořádně nastuduj příbalák, to je důležité. :) jedna krabička je na 3 mesice a stala mě kolem 350 kč. A záloh i partnera.
Ale fakt boží věc za mě
:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4565
8.1.20 22:21

@Jessica4 tak to jdu hned zítra koupit to slyším poprvé, díky za tip :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8823
8.1.20 22:22

Mně to přešlo, když jsem přestala používat tampony. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
8.1.20 22:22

A co třeba zkusit Wobenzym? Já s ním mám jen samé dobré zkušenosti (ne ale přímo s kvasinkami)… Doktor mi říkal, že tam dole ani nemám používat žádnou intimní hygienu (natož obyčejné sprchové gely) - jen vlažnou čistou vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.1.20 22:28

@Ennny přesně tak, jsem na tom stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.1.20 22:30

@Tarinka tampony jsem také přestala používat, hodně chválí ten kalíšek, nemáte s tím zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama