Výtok a kvasinky - gel od gynekologa nepomáhá

Napsat příspěvek
12
8.1.20 22:32

@Pocahonta s Wobenzymem zkušenosti zatím nemám, určitě to taky zkusím.. Dole se myji pouze vodou :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8883
8.1.20 22:38

@Neli18 kalíšek jsem zatím nezkoušela, ale laka mě. Když nutně potřebuju tampon, tak si v lékárně kupuju tampony s probiotikama, po těch se mi to neděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
756
8.1.20 22:43

@Neli18 Je to docela drahá záležitost, ale u mě na jiné věci zabral pouze on (časté vracení infektů dýchacích cest, zánět vnějšího oběhového systému). Má opravdu široký záběr… Držím palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.1.20 22:44

@Tarinka
Já když jsem menstruovala tak jedině tampony.. S vložkami se necítím dobře ale ten kalíš.. Přesně.. Docela mě to láká, ale zatím jsem se k němu nedokopala.
Tampony s probiotikami? To zní dobře.. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.1.20 22:45

@Pocahonta děkuji moc, zkouším všechno, zkusím určitě i tohle,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 21:48

@Neli18 Taky jsem na ně trpěla, posledních 5 měsíců, co jsem po porodu dostala menstruaci se mi opakovaly měsíc co měsíc, nepomohlo přeléčení Canestenem, i když jsem si pak zaváděla laktobacily Idelyn Beliema, tak stejně se mi za pár dní znovu objevily, pohlavní styk nepřicházel v úvahu. Pak už jsem se vykašlala na Canesten a dělala si výplachy směsí tea tree a levandulového oleje, což mělo podobný efekt jako Canesten, chvilku byl klid, ale aspoň jsem do sebe necpala antimykotika. Pomohlo mně až polykání laktobacilu - tablety GYNIMUN, je to směs laktobacilů trávicího traktu a pochvy, a začala jsem si zavádět i laktobacily do pochvy Gynocaps SR, ty se zavádí jednou za 4 dny, mají prodloužený účinek uvolnováni a užívám zelený ječmen a chlorellu. Díky tomu jsem už pár měsíců bez kvasinek. Už ani neužívá pravidelně ten gynimun, ale sem tam si ho zobnu. Jen upozorňuji že se mi pak pro změnu trochu přemnožily laktobacily, štiplavý bílý výtok bez hrudek, ale ty jsem jedenkrát vypláchla roztokem jedlé sody, aby se ta kyselost neutralizovala a jak říkám, mám klid. Ale nechtějte vědět, kolik mě to stálo peněz :nevim: Ale člověk že zoufalství obětuje dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
29.1.20 20:59

@Markízka82
A poradil vám to gynekolog nebo jste si musela poradit „sama“? Já osobně mám pocit, jako kdyby mě na gynekologii přešli, bere to jako úplně normální věc, ale mně už to moc normální nepřijde, když to mám už několik měsíců, tentokrát jsem zkoušela, clotrimazol čípky, výplachy rosalginem a ještě k tomu jsem zobala candivac a stejně.. Včera jsem přestala menstruovat a mám to zpět :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 21:13

@Neli18 Neli, neporadil. Měla jsem kvasinky celé těhotenství a paní doktorka s tím nic nedělala, asi 2× mi napsala Canesten, prý to tak prostě některé ženy mají, tak jsem trpěla, protože to jsem experimentovat nechtěla, měsíc před porodem mi napsala zase Canesten a to pak vydrželo až do porodu bez kvasinek. Bála jsem se, aby se malá nenakazila při průchodu. Po porodu byl 14 měsíců klid a jak přišla první menstruace, tak s ní i kvasinky. Tuhle léčbu jsem si naordinovala sama, po tom, co jsem vyzkoušela všechno možný a nejhorší bylo, že se mi ty mrchy objevily i když jsem si zavádela laktobacily přímo a jak píšete, po mesickach tak dva dny klid a byly tu zase. Rosalgin jsem taky zkoušela, bylo to lepší, když jsem si do něj kápla pár kapek tea tree olejicku. Úplně Vás chápu, jak se cítíte. Se mnou nebyla ani kloudna řeč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 21:20

@Neli18 Neli, o těch zelených potravinách a olejickach k výplachu jsem se dočetla tady, tak snad Vám to pomůže.
http://jitkablabolilova.cz/…ozy-na-vzdy/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
29.1.20 21:24

Já už právě nevím co s tím, všechno je na stejný způsob a já mám pocit, že mi snad nemůže nic pomocí, jít ke gynekologovi mi už přijde také úplně zbytečné, protože je mi jasné, že mi předepíše jedny čípky na pročištění, jedny na rovnováhu mikroflóry a Toť vše.. Nic víc k tomu neřekne, když se zeptám na cokoliv je mi odpovězeno že to zmizí, že stačí používat tohle.. Už fakt nevím, také mě štvou ty peníze, ale jak říkáte.. Že oufalosti udělá člověk cokoli.. Jen si kolikrát říkám „proč já“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
29.1.20 21:54

@Markízka82 děkuji moc, kouknu na to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu