Výtok s kousky

Anonymní
17.3.21 20:29

Výtok s kousky

Zdravím všechny do této poměrně nechutné diskuze. Již roky beru antikoncepci a takřka vždy jsem měla problém s výtoky. Dle gynekologa vždy vyjde vše v pořádku, akorát snad 2× jsem měla kvasinky (po antibiotikach) a 1× bakterii. První týden antikoncepce je vždy vše ok, výtok takřka není. Jenže pak druhý týden to začne, je ho více a houstne, a třetí týden už mě výtok hrozně obtěžuje, má krémovou konzistenci a v tom jsou kousky, jakoby hlen, který jde rozdrolit na menší části. Nic mě nesvědí, a když jsem měla kvasinky, vypadalo to jinak. Ale co jiného by to mohlo být, když tam jsou i kousky? Nemá s tím některá zkušenost? Vím pouze o tom, že mám nějaký malý vřídek na čípku, už roky a gynekologa to nijak neznepokojuje. Omlouvám se za nechutné téma. Budu ráda za každou zkušenost, názor, cokoliv :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.3.21 20:59
@Anonymní píše:
Zdravím všechny do této poměrně nechutné diskuze. Již roky beru antikoncepci a takřka vždy jsem měla problém s výtoky. Dle gynekologa vždy vyjde vše v pořádku, akorát snad 2× jsem měla kvasinky (po antibiotikach) a 1× bakterii. První týden antikoncepce je vždy vše ok, výtok takřka není. Jenže pak druhý týden to začne, je ho více a houstne, a třetí týden už mě výtok hrozně obtěžuje, má krémovou konzistenci a v tom jsou kousky, jakoby hlen, který jde rozdrolit na menší části. Nic mě nesvědí, a když jsem měla kvasinky, vypadalo to jinak. Ale co jiného by to mohlo být, když tam jsou i kousky? Nemá s tím některá zkušenost? Vím pouze o tom, že mám nějaký malý vřídek na čípku, už roky a gynekologa to nijak neznepokojuje. Omlouvám se

za nechutné téma. Budu ráda za každou zkušenost, názor, cokoliv :oops:

Co porucha žlutého tělíska?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 21:26

@Ahojdamartina Žluté tělísko asi ne, když beru antikoncepci :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...