vyvýšený dřez

Anonymni
3.8.07 16:51

vyvýšený dřez

Máte někdo zkušenost s vyvýšeným dřezem(rohovým),popř jakou a v jaké výšce by měl být? Moc díky za názory,které mi určitě helpnout s plánováním novékuchyně :D ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

741
3.8.07 17:14

Já sem chtěla nechat vyvýšit celou kuchyňskou linku, protože u těch standartních velikostí se hrbím. Nakonec mi to bylo vymluveno, protože bych měla málo místa mezi linkou a zavěšenýma skříňkama, takže se nic nekonalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
3.8.07 17:52

Já měla v bytě vyšší pracovní desku - tuším 95 cm? A bylo to SUPER!!!!!!

Jenže tady byla kuchyň už hotová a já špekuluju, jak to vyvýšit - bolí mě záda..

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
3.8.07 21:24

Ahoj,
my budeme mít v nové kuchyni dřez vysoko 105cm, zkoušela jsem si to v kuchyňském studiu a zdálo se mi to pohodlné. Skříňky budeme mít naopak trochu níž, takže zrovna ten kousek nad dřezem bude jen 34cm (jinak 49) a to je dost málo. Bude to ale jen nad dřezema odkapávačem, tak to snad nebude vadit.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.8.07 22:04

Taky jsem to chtela, zda se mi to jako prakticka vec, nicmene v soucasnem rozlozeni kuchyne by to vypadalo blbe. Jinak vyvysena mycka je uzasna vec, bohuzel ji nemam, ale jit to dispozicne v nasi budouci kuchyni tak do toho jdu hned…Jinak pokud Vam dela kuchyn na miru dobry truhlar tak by mel podle vasi vysky ji dobre ergonomicky vyvysit ci snizit…Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
2857
4.8.07 09:25

Ahoj

tak to ti nikdo neporadí, protože je to odvisle od výšky člověka… vzato ergonomicky dřez má být výš a varné centrum (deska) níž - zase abys tam hezky viděla a bylo to pohodlnější…

Před třemi lety jsme zařizovali novou kuchyn a ted se budeme stěhovat tak nás to čeká znovu.

vyvýšený dřez i snížené varné centrum jsme si „zkoušeli“ v kuch. studiích, ale nejdeme do toho - jednak máme myčku takže ve dřezu se až tak nenadřem, druhak máme s manželem dost rozdílnou výšku, takže co je pro jednoho akorát, tak se druhý hrbí nebo je naopak na špičkách.

Ani varnou desku nedáváme níž - kvůli dětem - z hlediska bezpečnosti . takže klasika… jen troubu si dáme do úrovně očí - to bude pro nás novinka:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
4.8.07 09:29

Ahojda,

mame vyvyseny rohovovy drez, ale vzhledem k tomu, ze jsem nemela moznost si kuchyn vybirat a mam 165cm ten drez je nekde ve vysce prsou tak vzdy kdyz myji nadobi tak stojim na spickach :lol: mno ale uz jsem si zvykla, stejne davam vetsinu do mycky. Treba si nekdy poridim schudek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama