Vždy hodinu po jídle pláč

Anonymní
6.6.21 19:13

Vždy hodinu po jídle pláč

Ahoj, prosím o radu. Můj 1,5 měsíční syn vždy ho nakojim a cca po hodině se začne kroutit, plakat a je jasné že jsou to prdiky a je i videt ze se mu to kolikrát vrací. Někdy trošku ublinkne někdy to stavi spolknout. Dáváme vždy před každým kojenim espumisan.
Jako prdi hezky ale nevím čím to je, že po každé je pravidlem cca hodinu po jídle knourani a krouceni.. pak vždy za hodinu ho nějak utisime a na hodinku usne a zase kojim a zas pak krouceni.
Nemáte nějaké zkušenosti kdy to tak přestalo? Vím že to chce čas, vím že jsou děti co proplacou den i noc ale zajímá mě že vždy hodinu po jídle.. dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1349
6.6.21 20:08

Zkus ho nahatého dát v klubíčku nad kyblík. Lépe se mu vyprdí a třeba i vyprázdní. Pak také můžeš zkusit masáž bříška. Co vit. D, jaký dáváte? Pokud klasiku, co ti předepsala doktorka z lékárny - ten může problémy s bříškem způsobovat, zkus vysadit a koupit Vitashine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 20:50

Dáváme Vigantol ale ten dáváme cca od 3 týdnu a ty problémy už byli :think:
On prdi docela dost. I když třeba bašti tak prdi :nevim:.. A jak myslíš nad kyblik moc to nechápu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
302
6.6.21 20:53

A nepláče únavou? Já bych u 1,5 měsíčního miminka při pláči hodinu po jídle už zkusila dát spát / uspat. Naše dvouměsíční miminko vydrží bdělé tak maximálně dvě hodiny a občas začne plakat už hodinu po posledním spánku. Zkušnost hovoří, že je třeba dát spát včas, když se přetáhne, je to problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
6.6.21 20:55
@Anonymní píše:
Dáváme Vigantol ale ten dáváme cca od 3 týdnu a ty problémy už byli :think:
On prdi docela dost. I když třeba bašti tak prdi :nevim:.. A jak myslíš nad kyblik moc to nechápu :mrgreen:

Prostě v klubíčku bez pleny dát nad nějakou nádobu nebo třeba nad umyvadlo a říct mu, ať se vykaká :D to potvrzuji, že pomáhá, a je to i metoda šetrná k zadečku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 20:59

@Hibou no on přes dnes pinda hodně protože jsem dost často s ním venku. Samozřejmě v kočárku ani ve vajicku v autě neplace přijde mi jakoby to vždy zaspí. A pak přijedeme domů dostane napapat a hodinu po jídle krouceni, plac.. :nevim: A to ma za dnešek třeba naspano dost..
Je zvláštní že v noci je to v pohodě to se najít, krkne polozim do postýlky a za chvíli spinka :nevim:
Jinak co se týče kakani a prdiky to ma dost. Stolici má pravidelnou téměř po každé výměně plenky e máš lepší trošku a prdi během dne taky když se vyspinkal a přitahuje tak t z něj odchazi :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
302
6.6.21 22:23
@Anonymní píše:
@Hibou no on přes dnes pinda hodně protože jsem dost často s ním venku. Samozřejmě v kočárku ani ve vajicku v autě neplace přijde mi jakoby to vždy zaspí. A pak přijedeme domů dostane napapat a hodinu po jídle krouceni, plac.. :nevim: A to ma za dnešek třeba naspano dost..
Je zvláštní že v noci je to v pohodě to se najít, krkne polozim do postýlky a za chvíli spinka :nevim:
Jinak co se týče kakani a prdiky to ma dost. Stolici má pravidelnou téměř po každé výměně plenky e máš lepší trošku a prdi během dne taky když se vyspinkal a přitahuje tak t z něj odchazi :nevim:

Podle čeho usuzuješ, že má naspáno dost? Jako 1,5 měsíční miminko nezřídka prospí téměř celý den. Já jsem každopádně toho názoru, že když miminko pláče a nic nepomáhá, tak je třeba ho uspat, neb i jakoukoli bolest je nejlepší zaspat. Při bolesti bříška (kdy tedy miminko asi tak mezi 4 a 6 týdny plakalo mnohem dřív než hodinu po jídle) spolehlivě zabíral šátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 01:32

Tak podle toho že vím jak spinka :lol: v noci se mi vzbudí jednou a jak jsem psala snažím se s ním být hodně venku. V kočárku spinka. Pd dr vím že miminka mají v tomto věku spát cca 16-18h.
Ten plac z 90% co vím že určitě nezpusobuje to že ne maličkej málo vyspanej. Já po každém jídle když jsme doma tak ho polozim a nechám chviličkul koukat vždyť fo miminko se musí taky nějak rozvíjet, navíc nemám panenku když to knourani a krouceni po ty hodině začne ( není to jen hodiny lezení je v tom už i krknuti kdy někdy krkame až 20 minut) tak ho uspavam jenže prostě vidíš že ho v tom bříšku něco trápí i slysis kruceni…
Nevím ale jsem máma a to prostě poznám pokud by to bylo že je málo vyspala to rozhodně není.. ještě když vidím že se mu jídlo vrací po hodině a slyším diskoteku v bříšku.
:nevim:
Mam satek ale tam ho nechci dávat po každé takže si ho tam dávám když už nic nezabírá a mám ho tam cca 2 h dopo a 2 h odpo někdy méně

• Citovat
  • Nahlásit
1475
7.6.21 08:36

Tak se proste nevyprdi uplne, melo by to casem prejit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 10:59

@Lenca27 asi jo no. J malickyja vím..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie