Reklama

Wellness Liběchov - znáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.08.11 21:28
Wellness Liběchov - znáte?

ahoj
byl někdo z vás v hotelu v Liběchově? jaké to tam je? co hotel, wellness, okolí? jak vaří? jak moc společenské oblečení je nutné do restaurace atd. a vůbec :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Teladradora
Závislačka 4491 příspěvků 04.08.11 21:41

Ahoooj Jizvíková :mavam: !
Jestli tedy myslíš Rezidenci Liběchov, tak já jsem tam byla 2× a moooc se nám líbilo…ale byla jsem tam ještě bez malé, jen s manželem a nadšení. Krásně udělané, malinké, wellness krásný, super masáž, večeře a restaurace - malinká, ale vážně výborné jídlo - nečekaně skvělé :potlesk: , kvalita servisu skvělá, dobrý výběr vín i skvělý sekt, žádná klasická Bohemka :lol: (mají tam takové speciality, jako výborné fois gras atd…)
No, okolí - je to takové zapadlé, byli jsme na procházce, to se tam dá jít krásně, jinak byste asi museli někam jet autem…ale na relax moc fajn.
Měj se krásně a užijte si to :dance: , Helča

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.08.11 21:55

ahoj
děkuju za info a dotaz, jak moc společenské oblečení je nutné k večeři :) koukala jsem na webovky a vypadá to luxusně, děti necháme na jednu noc u babičky a vyrazíme tam, jen nevím, jestli tahat pro manžela oblekové kalhoty a pro sebe šaty??

Teladradora
Závislačka 4491 příspěvků 04.08.11 23:17

Jé, to jsem zapomněla :mrgreen: . No, určitě tam přežijí všechno, ale teda - když už jsem někde venku, tak se chci na večeři cítit hezky :wink: , měli jsme nějakej ten víkendovej, nebo zamilovanej balíček, nebo co, a v tom byla krásná večeře, vzala jsem si šaty a hezké boty, ale žádné plesovky, prostě hezké, jako když jdeš do pěkného baru, nebo na nějaký neformální večírek…a manžel měl normálně jeansy a košili…byli jsme tam na večeři sami, takže myslím, že by to nikdo neřešil…ale taky se chci pro manžela cítit hezky :pankac: . No, nejeli jsme tam na žádné velké túry, ale na wellness pohodový víkend…takže i já jsem měla nějaké jeansy, nebo normální kalhoty a hezké topy - nebo nějakou tuniku, nebo tak…ne mikinu s kapucou a tenisky do fitka :mrgreen: . Ale to je, myslím, každého věc, vemte si, na co jste zvyklí a v čem se dobře cítíte, žádný dress code tam nemají. Ale večeře při svíčkách…a do wellnessu půjdete normálně v županu, my tak šli i na masáž…a je to fakt hezké, ve vířivce nám nachystali sekt, vodu…užili jsme si to moooc. H.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 05.08.11 08:16

dík, mě spol oblečení problémy nedělá, ale manžel je nerad za kravaťáka :) tak sebou dostane polo a bude stejně nic jiného ani nenosí :)

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 05.08.11 08:18

tak mě napadlo, já bych si užila i hot dog, pokud budu bez dětí :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >