Work and Travel USA

19.11.15 20:52

Work and Travel USA

Ahoj všem, moc ráda bych vycestovala do USA přes WaT USA, ale nejsem studentem VŠ ani VOŠ ale jazykové školy. Není tu mezi vámi někdo, kdo taky není studentem a přece jel? Díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.15 20:57

Já jsem to tak udělala před mnoha lety. Work and Travel USA byl super zážitek, určitě doporučuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:00

Pokud chceš odjet do Ameriky na WaT musíš být studentem a mít ukončený minimálně jeden semestr. Ještě je možnost jet na Camp USA :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:22

@amaenula Jéé a můžeš mi o tom něco řííct? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:24

@Ellinka_J zkus se podívat tady :) http://pracovnipobyty.cz/…a/index.html potom ještě můžeš dělat au pair ale musí ti být max 26 let.. určitě to nedělá jen student agency, ale já letos chci jet se student agency právě na WaT takže to mám všecko prostudované :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:30

@amaenula au-pair už si hledám sama nechci přes agenturu, přijdou mi to zbytečný peníze navíc a jde se tam dostat i bez agentury, spousta mojich kamarádek tak byla :), ale já právě chtěla vyjet i jinak než au-pair :( mám 20 let a mrknu na to, co jsi mi poslala, děkuju! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:35

@Ellinka_J není za co :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.11.15 02:27
@Ellinka_J píše:
@amaenula au-pair už si hledám sama nechci přes agenturu, přijdou mi to zbytečný peníze navíc a jde se tam dostat i bez agentury, spousta mojich kamarádek tak byla :), ale já právě chtěla vyjet i jinak než au-pair :( mám 20 let a mrknu na to, co jsi mi poslala, děkuju! :)

kdyz pojedes jako au-pair bez agentury, jak si zajistis vizum? bude te sponzorovat rodina, kterou si najdes?? ono to zase neni az tak jednoduche jak se to zda nebo jak kamaradky vykladaji ;) taky si muzes najit rodinu, ktera te pak zavre, vezme ti doklady a co budes delat? ja v usa ziji, takze o tom neco vim :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 09:40
@Taminka píše:
kdyz pojedes jako au-pair bez agentury, jak si zajistis vizum? bude te sponzorovat rodina, kterou si najdes?? ono to zase neni az tak jednoduche jak se to zda nebo jak kamaradky vykladaji ;) taky si muzes najit rodinu, ktera te pak zavre, vezme ti doklady a co budes delat? ja v usa ziji, takze o tom neco vim :(

to je pravda a to stejné je s WaT i tím Camp USA..u WaT chcou ať si student ptz ví že se musíš do ČR vrátit..taky se dělají sezoní práce, kdy zase - vrátíš se do ČR..vízum do USA ti jen tak nikdo nedá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.11.15 21:12
@amaenula píše:
to je pravda a to stejné je s WaT i tím Camp USA..u WaT chcou ať si student ptz ví že se musíš do ČR vrátit..taky se dělají sezoní práce, kdy zase - vrátíš se do ČR..vízum do USA ti jen tak nikdo nedá

presne tak, proto jsem ji to psala…takove to jedna kamoska rikala atd…Ja ziskala vizum pred 11 lety a co jsem musela dokladat papiru, abych je ujistila, ze se mam duvod vracet a ze v usa nechci zustat..A co jsem videla na ambasade, tech smutnych lidi, kterym to nedali..Ted jsem tady vdana a mam dost znamych, co jsou chuvy a neni to nic jednoducheho..

Hlavne rodiny si jen tak nekoho nevezmou, proto to delaji agentury, ktere vsechny proveri..Rodina, ktera si au-pair vezme, se za ni zaruci a to jen tak nekdo neudela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 21:26

@Taminka néééé to já bych do USA nejela, jen do Anglie jako au-pair bez agentury :) To bych si sama snad ani vyběhat nezvládla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.18 14:14

work and travel

Ahoj všichni,
letos jsem se rozhodla, že pojedu na work and travel. Nikdy jsem nikde nebyla a strašně se chci naučit mluvit líp anglicky. Byl to fakt sen. Jenže jsem ve třeťáku a myslela jsem, že to bude dárek ke státnicím, ale ted jsem zjistila, že to nestíhám… Takže musím jít až v lednu. Strašně se bojím, že to nedodělám :( Odevzdala jsem ted bakalářku, abych si to i pojistila. ale bojím se, že mě ta cesta nějak změní, nebo vše zapomenu.. :nevim:.Na druhou stranu studuji něco, co mám fakt ráda a baví mě to. Má někdo podobnou zkušenost? Prosím poraďte :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama