X-lander X-move 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
x-tina
Povídálka 21 příspěvků 23.09.14 21:28
x- lander x-move 2014

Maminky,
vy které vlastníte tento kočárek nebo znáte někoho kdo ho má, mohly byste mi poradit jestli si ho pořídit či ne, brouzdám po internetu a nevím jaký sporťák pořídit, padl mi do oka zrovna tenhle :roll: Není to zrovna levná záležitost a tak uvítám Vaše recenze, pomohla by mi i reálná fota. Moc děkuji :)

Jak maminky hodnotí X-lander X-Move

Reakce:
Lu13
Závislačka 2799 příspěvků 23.09.14 22:00

@x-tina Mame 2013 a nemenila bych!!! Drandime i v narocnem terenu a nema chybu. Rozhodne te investice nelituji :pankac:

kasatko
Ukecaná baba ;) 1731 příspěvků 24.09.14 08:04

@x-tina mame kocarek 2014 zatim teda korbu a nemenila bych, sem SP okojena, skvele se ovlada. Kamoska ma 2013 a taky ne spokojena

sedmikrasky
Nováček 1 příspěvek 01.11.14 20:46

A nemáte někdo prosim zkušenost, jestli jdou na x move 2014 starší korbičky určené na x move? Chtela bych nový sporťák, ale zkombinovat s trochu levnější korbou. Děkuji

soltysovalucka
Nováček 1 příspěvek 21.03.15 21:03

Ahojte… používám x-move 2 měsíce a už od začátku mi trochu rachtá levé přední kolo, pokud jezdím na trochu nerovném povrchu. Teď jsem ho poslala na reklamaci, ale nejsem si jistá, jestli s tím něco udělají, protože jsem zkoušela stejný kočár na prodejně a tam to kolečko dělalo stejný zvuk, když jsem s ním zakvrdlala. Opravdu si neumím představit s tímhle zvukem jezdit další 2 roky :/

Nemáte s tímto prosím některá z vás zkušennost?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >