Zadna MS pri HA

16.9.19 17:49

Zadna MS pri HA

Ahoj holky, na zacatku mesice - hned 1.9. jsem mela dostat menstruaci, ale nic… vubec nic… beru antinu Eloine uz asi 4 roky a nikdy se mi to nestalo… jelikoz jsem si delala v rozmezi 14 dnu 4 testy a vsechny vysly negativni, tehotna nejspis nebudu… nic me neboli ani zadne priznaky tehotenstvi nemam, jenom si prijdu nafoukla a jako bych to mela kazdou chvili dostat (ale pred HA asi tezko..) mate nekdo podobnou zkusenost? Vim ze doktor mi nejspis rekne duvod proc jsem to nedostala, ale k dr jsem objednana za tyden, a porad mi vrtaji hlavou ruzne moznosti… zadne zmeny, stres ani nemoc jsem nemela. Mela to nektera podobne? Nebo stalo se nektere ze by i po takove dobe a negativnich testech byla tehotna? Muze to byt cysta? Nebo je to bezne, ze se proste nekdy MS vubec nedostavi a je vsechno v poradku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1879
16.9.19 17:57

@Macik0912 taky se mi to stalo asi dvakrát, není to nizkohormonalni antina? U tech se to stává, ne to tím že se nestihla vytvořit dostatečná sliznice která je pro MS důležitá, myslím, že se nic neděje, já tajy dělala testy a nic, v letáku bylo napsané, že když nepřijde test negativní, nasadit další plato, tak jsem to udělala, další měsíc došla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 17:59

@onajeblond
Jj myslim ze je nizkohormonalni. Takze se teoreticky nemusim bat a mozna to nic nebude? Trosku se mi ulevilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
16.9.19 18:31

Ahoj ja to same od zacatku brani HA ms prisla parkrat. Ted uz beru dyl a MS nechodi nekdy i pul roku. Kdyz se to stalo poprve taky jsem se bala tehotenstvi a sla k dr. A ta mi rekla ze je to normalni a ze jsem v pohode udelala utz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 20:07

A jak teda pak poznam, kdyby se stalo, ze i pres HA otehotnim, kdyz je to “normalni”? Prece jen, nekdy se stane, ze zapimenu a beru misto vecer rano. Nechci to privolavat ( kdybych ted planovala mimco, tak neberu HA, samozrejme kdyby se to stalo tk bych nevahala si ho nechat), spis jen tak teoreticky by me to zajimalo. U kazde vynechane MS delat testy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1879
16.9.19 20:10

@Macik0912 já bych řekla že se bát nemusíš, ony to fakt dělají, já se taky bála, ale jestliže je test negativní nasadila bych další plato, u té mé je to tak i v letáku, kdyby to bylo dvakrát zasebou pak lékař, neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1879
16.9.19 20:12
@Macik0912 píše:
A jak teda pak poznam, kdyby se stalo, ze i pres HA otehotnim, kdyz je to “normalni”? Prece jen, nekdy se stane, ze zapimenu a beru misto vecer rano. Nechci to privolavat ( kdybych ted planovala mimco, tak neberu HA, samozrejme kdyby se to stalo tk bych nevahala si ho nechat), spis jen tak teoreticky by me to zajimalo. U kazde vynechane MS delat testy?

Pro tento případ bych byla raději zodpovědnejsi, ikdyz si myslím že ty prášky snesou dost, ale člověk nikdy neví že :mrgreen: nejlepší je udělat test, těch 40 Kč tě určitě nezabije a dokud nebude pozitivní, byla bych klidná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1879
16.9.19 20:13
@Elzaaa píše:
Ahoj ja to same od zacatku brani HA ms prisla parkrat. Ted uz beru dyl a MS nechodi nekdy i pul roku. Kdyz se to stalo poprve taky jsem se bala tehotenstvi a sla k dr. A ta mi rekla ze je to normalni a ze jsem v pohode udelala utz.

Tyjo, to je drsný už, můžu se zeptat jakou bereš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
16.9.19 21:30

@onajeblond beru Mywy je to 24 tablet a 4 dny pauza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama