Žádost elektronicky - očr, škola

6.4.20 14:10

Žádost elektronicky - očr - škola

Zdravím, naše škola vydává žádosti o očr osobně jen jednou týdně dopoledne. Protože budu v zaměstnání, využila bych ráda možnost zaslat zabezpečenou elektronickou cestou. Ale nevím vůbec, jak to funguje, jestli to můžu využít, nebo je k tomu něco potřeba. Vůbec se v těchto věcech nevyznám. Tak chci poprosit jestli by mi někdo poradil, co si pod tím představit, jak tato možnost funguje. Do školy samozřejmě zavolám, ale potřebuji to vědět dopředu, abych to nějak vyřešila s prací, kdybych tam musela osobně. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4424
6.4.20 14:14

@malá cukrařinka
Podrobnější informace budeš mít na stránkách školy.
Já psala pověřené osobě jen mejl že prosím o vystavení OČR, dané náležitosti jako jméno, rč atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4424
6.4.20 14:28

@malá cukrařinka
Podrobnější informace budeš mít na stránkách školy.
Já psala pověřené osobě jen mejl že prosím o vystavení OČR, dané náležitosti jako jméno, rč atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.20 14:28

@Anix právě na strankách školy je jen tohle. Buď vyzvednutí osobne v ten daný den nebo možnost zaslání zabezpečenou elektronickou cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
6.4.20 15:08

Mě školka poslala pdf vyplněnou verzi- hlavičku vyplnili na dítko bez razítka a podpisu. Protože jsem nic jiného neměla, poslala jsem jsem zaměstnavateli- prostě mají homeoffice a nikdo mi papír za celou dobu co jsou zavření nedá. Zaměstnavatel to přijal, originál dám až ho budu mít- pravděpodobně až dítko nastoupí zpět do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat