Zahraničí - brigáda (1 měsíc)

Anonymní
13.6.21 20:53

Zahraničí - brigáda (1 měsíc)

Dobrý den
Ráda bych přibližně na měsíc pracovala v zahraničí, nejlépe pro nějaký hotel, který převážně ubytovává Čechy nebo pro cestovku (program pro Čechy, průvodce, sdělování info). Nemám moc dobrou znalost anglického jazyka. Nebo bych byla i ráda za jakoukoliv brigádu v zahraničí, kde úplně není potřeba cizí jazyk. Plánuji se doučit cizí jazyky, ale takto bych chtěla začít. Předem děkuji za jakékoliv informace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
945
13.6.21 21:12

Jakou zem by jsi si představovala?
Určitě by sis měla procvičit ájinu jinak budeš makat jako uklízečka.
Tady v Německu i pokojská MUSÍ umět aspoň něco německy.. :nevim:
A nebo hledat v Česku práci v zájezdech to seš prakticky pořád s čechama ale na jazyku ti to nepřidá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26632
13.6.21 21:17

Když budeš dělat pro čechy s čechy tak se žádný cizí jazyk nenaučiš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 21:19

Bez cizího jazyka v zahraničí budeš víceméně nic a do hotelu někde u moře je Aj základ, každopádně dá se bez jazyka vyrazit ale budeš to mít velice těžké pokud tam nebude žádný Čech…zkus fb stránky, nebo do začátku jsou super agentury ale POZOR! né všechny jsou skvělé je třeba číst recenze.. držím palce a neposlouchej ostatní že do zahraničí se nevyplatí jít pokud nemáš rodinu směle do toho a uvidíš jak v zahraničí je lépe, kdo nezažil neví.. já v 18 letech jako introvert jel sám do Anglie přes agenturu (vzdělání nebylo třeba každý kdo se přihlásil jel) kde jsem měl za měsíc 60 tisíc v čistém na účtě po zaplacení jídla, pojištění a ubytování, chtěl jsem se hlavně překonat že něco takového dokážu a opustím komfortní zónu, všichni mi to rozmlouvali že nemám jezdit že se mi něco stane ale já tvrdohlavě vyrazil :)…a bylo to nejlepší období co jsem zatím zažil úplně jiný svět a ještě jako bonus mám známosti po celé Evropě :) po příjezdu do ČR jsem si všeho více vážil a po škole což je za 2 týdny plánuji jet někam znova, možná jen cestování po Evropě autem a užívat si života, odvážným přeje :srdce: každý máme jiné cíle, někdo chce mít dítě co nejdřív, mít baráček, auto, někdo pít alkohol, užívat různé drogy, studovat celý život a honit se po vysokých školách a někdo nepřežívat ze dne na den ale žít a užívat si života s probuzením u hezké pláže, hodně štěstí :)

• Citovat
  • Nahlásit
54119
13.6.21 21:20

Moje spolužačka takhle každý rok jezdila v létě do zahraničí dělat plavčíka. Nevím, kde se k tomu dostala. Asi měl rodič známosti nebo nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35048
13.6.21 21:29

Lidi v mém okolí jezdili česat ovoce, ale pozor na to, pár se jich i napálilo, že brigáda nakonec nevyšla a zaplatili poplatek agentuře a výdaje na cestu. Někteří se to dozvěděli až na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
13.6.21 21:31

Ja byla v 17 v Italii strihat hrozny na vinici… Bylo nas tam asi 20 studentu- jazyk jsem mela uplne zaklady anglictiny- ale moc nebyly potreba- zacinalo se v 8 rano, dovedli nas k odrude, ktera se mela sklizet a bylo… Jazyk se dal naucit postupne… Ale je to uz aspon 15 let :oops: vinari budou i v dnesni dobe potrebovat manualni praci… A italove na to moc nejsou :mrgreen: to jen pro inspiraci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
358
13.6.21 21:31

Ahoj,
na internetu jsou různé agentury, tak napiš.. :)
taky jsem chtěla, ale…nedostalo se na to zatím..
kamarád dělal v Anglii uklizečku asi rok, takže bych do toho šla, pokud nemáš zdravot. omezení :)
držím pěsti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
13.6.21 21:33

Na měsíc tě nikdo moc nezaměstná, když už, tak na celou sezonu.

A teda jestli to chceš dělat letos, tak je dost pozdě to hledat.

Stejně tak si pro cestovku bez schopnosti se domluvit s místními celkem dost zbytečná.

Jestli ti je pod 26 jeď na workcamp a na příští rok to lépe naplánuj a začni řešit dostatečně brzo.
https://www.inexsda.cz/…y/workcampy/

a nebo se zaregistruj jako woofler a jeď jako dobrovolník na farmu, když budeš pracovitá, třeba se pak s farmáři domluvíš na reálnou práci za reálný prachy.

https://wwoof.net/

A mezi tím šprtej jazyky - duolingo, filmy s titulky v cizím jazyce, přes tinder randit s cizinci a podobně + nějaký rozumný jazykový kurz na gramatiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
13.6.21 21:35

Já bych teda nejdřív zapracovala na angličtině a až pak si hledala práci v zahraničí. Bez znalosti jazyka tam budeš úplně mimo a kromě peněz z toho asi nebudeš moc mít.

Napadá mě leda zkusit najít něco přes českou cestovku v Chorvatsku. Tam jsou Čechů mraky a v turistických letoviscích se dá domluvit česky i s Chorvaty.

Určitě bych brala jen práci pro českou společnost. Zahraniční zaměstnavatel by tě jakožto cizinku, která ničemu nerozumí, mohl vzít pěkně na hůl. Pravděpodobně bys jen někde otročila za minimální mzdu.

Příspěvek upraven 13.06.21 v 21:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
358
13.6.21 21:35
@Anonymní píše:
Bez cizího jazyka v zahraničí budeš víceméně nic a do hotelu někde u moře je Aj základ, každopádně dá se bez jazyka vyrazit ale budeš to mít velice těžké pokud tam nebude žádný Čech…zkus fb stránky, nebo do začátku jsou super agentury ale POZOR! né všechny jsou skvělé je třeba číst recenze.. držím palce a neposlouchej ostatní že do zahraničí se nevyplatí jít pokud nemáš rodinu směle do toho a uvidíš jak v zahraničí je lépe, kdo nezažil neví.. já v 18 letech jako introvert jel sám do Anglie přes agenturu (vzdělání nebylo třeba každý kdo se přihlásil jel) kde jsem měl za měsíc 60 tisíc v čistém na účtě po zaplacení jídla, pojištění a ubytování, chtěl jsem se hlavně překonat že něco takového dokážu a opustím komfortní zónu, všichni mi to rozmlouvali že nemám jezdit že se mi něco stane ale já tvrdohlavě vyrazil :)…a bylo to nejlepší období co jsem zatím zažil úplně jiný svět a ještě jako bonus mám známosti po celé Evropě :) po příjezdu do ČR jsem si všeho více vážil a po škole což je za 2 týdny plánuji jet někam znova, možná jen cestování po Evropě autem a užívat si života, odvážným přeje :srdce: každý máme jiné cíle, někdo chce mít dítě co nejdřív, mít baráček, auto, někdo pít alkohol, užívat různé drogy, studovat celý život a honit se po vysokých školách a někdo nepřežívat ze dne na den ale žít a užívat si života s probuzením u hezké pláže, hodně štěstí :)
:) :) :) :) :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54119
13.6.21 21:44

Někdy hledají animátory pro děti cestovky do zahraničí.
Ale to si myslím, že je velmi pozdě hledat. Lepší je hledat v partě, než se vydat sama.
Dělala jsem SŠ hotelovku. Kdo chtěl, tak za nás mohl tehdy na Kypr atd. na brigády. Ale nebylo to pouze na měsíc. Tam byla nějaká dohoda. Nevyužila jsem nikdy. Že jsem měla tady své brigády. Ale někdo využil.
Spíš bych letos hledala zde brigádu. Přes rok procvičit jazyk a vyrazit za rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
24.6.21 15:29

Nevím, zda je to ještě aktuální ale věděla bych o něčem. Na konci června odjíždím do ČR z Německa, kde jsem byla jako Au pair. Rodina hledá někoho na měsíc. Kdyžtak se mi ozvi do zpráv! 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat