Zakloněná děloha a neplodnost

Anonymni
12.1.04 12:08

Zakloněná děloha

Ahojky, už 10 měsíců se snažíme o mimi a ono ne a ne přijít. Už mě to začíná pomalu znervozňovat. Manžel už byl na spermiogramu, kde mu zjistily malý počet spermií a já přešla k jinému Dr. a ten mi řekl, že mám dost zakloněnou dělohu. Tenhle nový dr. chce manžela poslat ještě na další spermiogram, protože tomuhle nějak nevěří (chce aby jsme jeli k Apolináři).

Nemáte někdo zkušenosti - ZAKLONĚNÁ DĚLOHA a lehce špatný spermiogram? Jak dlouho jste čekaly, než TO přišlo? A máte popřípadě nejaký finty, aby to vyšlo? Já už to asi nevydržím!!!!!!

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.1.04 18:26

Zakloněná děloha

nevim, jak ostatni „babkovské rady“ ale mne to kdysi jakysi doktor rikal taky. pak jsem se po letech vdala a neslo nam to asi ctyri mesice. pak mi nekdo poradil, abychom zmenili polohu (sedla jsem si na tatku) a za devet mesicu jsme meli malyho (4,37kg, 54 cm) tata ale na zadnem vysetreni nebyl, tak nevim, jestli jsme to nemeli jednodussi. v kazdem pripade drzim palce at to vyjde. my uz cekame druhy a to slo uz uplne samo. tak pa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.1.04 07:32

Zakloněná děloha

Taky se pokoušíme už 10 měsíců o mimi a nic. Mám hodně zakloněnou dělohu.Jinak jsem v pořádku, ale OVU nebývá asi pravidelně. Manželův spermiogram nebyl poprvé nijak oslnivý,ale Dr.řekl,že i z té 1/3 dobrých spermií se dá otěhotnět přirozenou cestou.Za měsíc manžel půjde asi na další spermio a uvidí se.Mně doporučovaly kamarádky polohu zezadu.Tak se tulíme zezadu.Hana

• Nahlásit
  • Citovat
406
13.1.04 07:58

Zakloněná děloha

Ahoj holky,

tento problem se zakloněnou dělohou mám také. Doktor v nemocnici i má doktorka mi doporučovali polohu zezadu, pak ještě v klidu ležet na bříšku nebo si podložit zadeček. O mimi jsme se snažili asi 6 měsíců, i když intenzivně to bylo míň. Tulili jsme se hlavně v této poloze a vyšlo to . Teď jsem 9tt a nemám žádné problemy. Až na to, že musim odpočívat na břiše nebo na bocích aby se mi děloha přetočila, ale to až ve 12 tt. Přeji ti aby se vám to co nejdříve podařilo. Nevim zda k tomu přispěla jen ta poloha, ale zkusit to můžete. Dále existují ještě cviky na zakloněnou dělohu vyzkoušejte vše. Hodně štěstí a brzké //.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.1.04 23:23

Zakloněná děloha

Cviky na zakloněnou dělohu najdete tady: " .{target:_blank}":[http://www.zapisnicek.szm.sk/…a_delohy.htm]

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.1.04 14:11

Zakloněná děloha

Také mám zakloněnou dělohu. Jak už bylo zmíněno v předchozích článcích pomáhá poloha zezadu a potom ležet na zádech s nohama nahoru. Také pomáhá výpočet plodných dnů. Pokoušeli jsme se 4 měsíce a teď jsem ve 3. měsíci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.1.04 10:14

Zakloněná děloha

Ahoj, koukam,ze zaklonena deloha neni nijak vyjimecny stav.Protoze se take snazime uz par mesicu (4), procitam emimino cim dal casteji. Mam dotaz…To, ze mate zaklonenou delohou vam rekl doktor sam od sebe pri beznem vysetreni nebo az na dotaz, zda jste v poradku, kdyz se snazite o mimo a ono se mu nechce. Na prohlidce jsem nebyla asi 6 mesicu a jak vidim, asi pujdu co nejdriv, dodat si klid, ze je snad vse v poradku…Eva

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.1.04 10:21

Zakloněná děloha

Na mě se doktor jen podíval a hned sám od sebe konstatoval, že mám zakloněnou dělohu. Samozřejmě že se snažíme v ty pravé dny, měřím si BT, takže poznám, kdy mám ovulaci a taky to děláme zezadu a pak musím ležet na břiše, protože to mi taky doporučil Dr. Nohy nahoru je prý nesmysl, jak mi názorně doktor ukázal, tak spermijky potom „tečou“ na druhou stranu.

Pa M.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.1.04 12:12

Zakloněná děloha

Ahoj! O této poloze dělohy jsem byla informována každým svým gynekologem (byli celkem 3) hned po běžném vyšetření. Ten stávající předpovídal obtíže při otěhotnění. Podařilo se nám to ale na první !! pokus. Teď jsem v 9 tt. Mám cvičit, spát na břiše a chodím každé dva týdny na kontrolu, zda se děloha přetáčí. Doufám, že vše bude OK a tak snadné jako otěhotnění. Všem s podobnými komplikacemi hodně štěstí!.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.1.04 12:29

Zakloněná děloha

Mně taky oba dva Dr. řekli hned, že mám zakloněnou dělohu a že by mohly být trable při otěhotnění. Taky asi jsou. Už 11.měsíc se snažíme a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.1.04 18:09

Zakloněná děloha

Ahoj holky, děkuji za odpovědi. Jsem už objednaná na kontrolu příští týden, tak se stejně radši proaktivně zeptám a doufám, že žádné nestandardnosti nalezeny nebudou. Jinak já samo také měřím BT, zkoumám hlen apod., no znáte to :-) Ted zkouším i ovulační testy. Minulé dva cykly trvaly 32 dnů, ale už jsem nevydržela a testovala 13. a 14. den a samo, že nic…Už se těším na dvě čárky alespoň na tom OT :-) Tak všem hodně zdaru při zkoušení nebo i nošení mimísků v bříšku. Eva

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama