Reklama

Zalehnutí kojence manželem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sanyv
Povídálka 29 příspěvků 18.07.18 02:18
Zalehnutí kojence manželem

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost… Syn (8, 5 měsíce) s námi spí v noci v posteli. Dnes mě vzbudilo jeho zakašlání, tak jsem na něj koukla a viděla, jak má přes něj manžel položenou ruku a spí. Takže ta těžká váha jeho ruky byla na synovo hrudníčku. Okamžitě jsem mu ji zvedla. Syn spinkal celou dobu dál, nevzbudilo ho to. Nevím, jak dlouho to mohlo trvat, vzbudilo mě až to zakašlání a manžel spí jak dřevo. Nemohlo se tím synovi něco stát? Stalo se někomu něco podobného?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Deninina
Závislačka 3913 příspěvků 18.07.18 02:30

Klid, urcite se mu nic nestalo :) manzel syna obcas zalehl, mlady se zacal vrtet a manzel se zase otocil na druhou stranu. Uz to neni uplne pidi miminko, aby se neozval, kdyby se mu něco nelibilo :)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 18.07.18 04:01

Klid, nic se nestalo, on by kluk dal najevo kdyby se mu něco nelíbilo ;)

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 18.07.18 05:40

Nestalo…ale je lepsi, kdyz dite do roku spi na strane matky (kdyz tak si poridte zabranu, aby nespadl), nez mezi rodici…I kdyz my to taky uplne nedodrzovali, je to bezpecnejsi volba. Matka ho totiz nezavali, pokud neni pod ivem nebo nejak extremne vycerpana.

AlenaSu
Kecalka 350 příspěvků 18.07.18 05:41

V klidu… ja mam ruku přes dceru (5m) v noci též. :srdce:

sanyv
Povídálka 29 příspěvků 18.07.18 06:16

Moc vám děkuji za uklidnění. Dnes to vymyslíme tak, aby spal vedle mě :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 18.07.18 08:57

Ní,s námi malý spal prvních půl roku,manžel neustále v pozoru celou noc. Problém byl se mnou,když jsem byla vyčerpaná,kolikrát jsem cítila,jak mě manžel odstrkává,protože jsem se moc přiblížila. Malému je teď osm měsíců,už dva měsíce spí sám v postýlce,já jsem klidnější a líp se vyspím.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 18.07.18 09:14

Já nechápu jak můžete dát mimčo mezi vás a manžela :nevim: … Když už mám mimčo u sebe tak z jedné strany prirazim postýlku, tu pořádně zajistím a mimčo dávám vedle sebe :nevim: ale jen výjimečně, myslím, že by dítě mělo spát v postýlce samo. Ale chápu, že ty poklady chceme mít všechny maminky u sebe :srdce: . Jen já mám prostě strach.

Malému určitě nic nebude :kytka: ale zkus zvážit jestli je dobrý nápad aby spal mezi vámi.

Markéta80
Hvězda diskuse 39261 příspěvků 18.07.18 09:22

@Lucius08 my taky měli syna mezi sebou. Mnohem menší šance že by přepadnul na zem ;) Malá v postýlce taky moc dlouho nebyla a spala se mnou, to spíš já se moc nevyspala :mrgreen:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 18.07.18 10:33

neeeee neboj, určitě se mu nic nestalo :)

sanyv
Povídálka 29 příspěvků 18.07.18 14:05

Všem vám děkuji. Teď přes den je syn v pohodě :) On dřív spinkal mezi mnou a postýlkou, ale jak už si stoupá, tak se bojím, aby do ní nepřepadl, kdybych se nestihla vzbudit včas :nevim:

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 18.07.18 14:59

@sanyv vaha ruky urcite takhle staremu miminku neublizi, kazdopadne vlastni postylka je vlastni postylka a v ni je nebezpeci jakehokoli urazu a padu nejmensi, ja si bych mimino do postele k dospelym lidem na celou noc dat netroufla

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.07.18 08:15

Chápu, že chcete být jim nejblíže, ale my jsme proti tomu spát s nimi v posteli. Oba spí ve svých. Bála bych se přesně tohoto zalehnutí. A stejnak máme postýlky u postele jednu na proti a druhá u mý půlky :kytka:

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 19.07.18 08:16

A všichni se vyspí a 3 týdenní mimčo spí i 7 hodin v noci… dětská doktorka říkala nebudit a u obou dětí to krásně platí, že se vyspime

Deninina
Závislačka 3913 příspěvků 19.07.18 21:28

@CoocaCola a ted si predstav, ze se ti dite budi každou hodinu, spis dohromady 4 hodiny denne mezitím si hodis par hodinových pochodů po byte, protože dite jeci prakticky celou noc. Ver mi, ze pak si hodne rozmyslis, jestli se ti vyplatí 10× za noc vstávat, nebo mas dite vedle sebe a obslouzis ho bez nutnosti se zvedat. A neříkej, ze to je o přístupu apod. Neni, je to o diteti. Prvni syn mi od narození spal celou noc, do roka prospal az 18 hodin denne, vzdycky ve sve postýlce. Druhy se stejnymi postupy a stejnym přístupem do roka prakticky nespal. Při pokusu o vyrvani se málem udusil, vyzkouseli jsme vsechno mozne i nemozne a proste nezbylo nez přežít. I ted ve 3 letech spi většinu noci u nas, protože i kdyz usne v pokojíčku, tak se v noci budi a chodi do ložnice. Takže bych nesoudila a nepsala rady, když nevis, z jakého důvodu to dite spi u rodičů.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama