Žaludek na vodě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smon83
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 08.10.14 19:43
Žaludek na vodě

Dobrý den, chtěla bych se poradit. Asi před 12 dny si přinesla dcera střevní chřipku ze školky. Sama měla jen průjem, zatímco já jsem celý den a noc proprůjmovala a prozvracela. Nakonec jsem vyčerpaná (protože jsem do toho byla i nemocná-kašel, rýma, teplota) skončila na pohotovosti. Tam mě spravili kapačkama, dali mi fízák, magnézko, Kcl a něco na žaludek. Jenže to už je 10 dní a já prostě nemůžu pořád nic normálního sníst. Je mi po všem těžko, jím menší porce než naše 3 letá dcera, nemůžu nic těžkého, je mi po všem divně jako na zvracení. Těhotná nejsem. Nevím co mám dělat, nepomohly mi ani kapky iberogast. K doktorovi se mi nechce, bojím se, že by mě poslal na gastro vyšetření. Máte nějaké rady co s tím?

Reakce:
Aríí
Generální žvanilka 24799 příspěvků 08.10.14 20:02

@smon83 Teď jsou ty střevní chřipky nějak silný. Náš známý skončil díky tomu v nemocnici. Už to vypadalo na salmonelozu, nakonec je to ale silná střevní chřipka. Taky skončil na kapačkách. Určitě bych zašla k doktorovi.
Jinak tomu známému nedali 3 dny vůbec najíst a dneska dostal suchý rohlík a nějaký kolínka. Takže bych ještě zkusila jíst jeden den jen rohlík nebo piškoty a pokud se to nezlepší, tak k doktorovi.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 08.10.14 20:24

@smon83
a gastra se neboj, tam jsem furt :poblion: krvácela jsem z jícnu :poblion: dá se to vydržet, držím palce :hug:

jusinka
Kecalka 406 příspěvků 08.10.14 20:41

Mě když něco takového rozhodí, tak se vracím do normálu hodně dlouho. Žaludek mě bolí třeba i měsíc. Jím malé porce, baštím laktobacily.. Určitě to chce jen čas :hug:

smon83
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 08.10.14 20:55

O rohlíku a čaji jsem byla asi 4 dny…Ale zkusím ty laktobacílky. Výtěry a krevní obraz je ok, tak já už nevím :(

smon83
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 08.10.14 20:56

@Mari-KusKus To ti nezávidím, já jsem jednou byla na vyšetření žaludku tou sondou a byla to noční můra :(

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 08.10.14 21:13

@smon83
to jo, chvílemi jsem se dusila, ale věděla jsem, že za chvíli bude po všem :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >