Zánět močových cest a homeopatika

8
18.4.20 21:53

Zanet mocovych cest a homeopatika

Ahoj mate nekdo zkusenost s homeopatiky pri zanetu? A myslite ze k tomu mohu brat brusinky v kapslich? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

582
18.4.20 22:08

Na zanet jedine atb… jinak si zadelas na chronicky zanety, neleceny nebo cimkoliv prirodnym leceny zanety jsou proste prusvih na entou a muze ti neleceny zanet ohrozit i ledviny. Sama jsem se takto blbka dopracovala minulej rok k brani skoro pet mesiu v kuse atb nez konecne zabraly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
18.4.20 22:15

Ja bych sla taky hned pro antibiotika jenze kojim a ani ne pred mesicem jsem mela zanet prsu a antibiotika a maly se mi po nich osypal tak je do sebe nechci zas rvat :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14509
18.4.20 22:18

Zánět močových cest se léčí antibiotiky, ne cukrem. Pokud se ti dítě osypalo po antibiotikách, tak chtěj jiné, ale neléčený zánět může vést k zánětu ledvin a pak nejenže máš po kojení, ale taky na dost dlouho po kontaktu s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
582
19.4.20 17:48

@Hedr jak rika @Janli mazej pro atb a rekni co se ti stalo s malym… tohle je fakt u matek dost naprd, hlavne kojit a sama pri tom se nelecit na veci, ktere by se lecit meli… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.4.20 19:11

Dekuji :srdce: dnes uz mi bolest nedala :zed: nemohla uz jsem skoro ani sedet valila jsem na pohotovost a k mocaku mam i kvasinku :zed: :zed: sama doktorka mi rekla ze homeopatika ano ale spise jako prevenci nebo uplne na zacatku zanetu kdyz uz je to takto rozjete uz to nepomaha a chce to atb takze diky za reakce :hug: kdo vi kam by to az zaslo :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama