Zánět močových cest a sex

400
23.7.15 03:22

Zanet mocovych cest a sex

Zensky, muzu se zanetem mocovych cest sexovat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1289
23.7.15 05:51

Muzes, ale dodrzuj prisnou hygienu pred i po (omyt se, pak se vymocit a omyt se tam i mydlem). Tj. treba po styku hned neusnout. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
23.7.15 07:58
@umea píše:
Muzes, ale dodrzuj prisnou hygienu pred i po (omyt se, pak se vymocit a omyt se tam i mydlem). Tj. treba po styku hned neusnout. :mrgreen:

presne tak :kytka:

• Citovat
  • Upravit
8944
23.7.15 08:00
@elis98 píše:

Ano, ale měla by sis dát sakra pozor na dodržení hygieny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
23.7.15 08:05
@elis98 píše:

Tak jako můžeš, ale určitě se to nedoporučuje.
Navíc, pokud Tě to bolí, se divím, že máš ma sex chuť.

• Nahlásit
  • Citovat
234
23.7.15 08:27

No, neměla bys, akorát si to tím můžeš zhoršit…spíš se divím, jak někoho tohle může napadnout, když zánět močáku většinou bolí jako prase…ale pokud nemáš bolesti, asi bych to radši těch pár dní bez sexu vydržela a kdyby náhodou ne, tak hygiena před i po a to samé i s návštěvou wc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6209
23.7.15 08:51

To se divím, že to vůbec cheš podstoupit. Co kamarádka říkala, tak to se prý nedá přes tu bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
23.7.15 09:03

Sex při zánětu močáku? To teda si nedovedu představit :D Já když ho mám, tak mám takové bolesti a ještě mít myšlenky na sex. To tak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
23.7.15 12:25

Já se jen ptám. :mrgreen: Dala jsem si pár hrnků urologického čaje a bolest ustupuje, takže díky Bohu. :mrgreen: Ale nechci ho provádět, jen mě to zajímalo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.18 06:20

Oživuji a hned se omlouvám za anonym. Připadám si divně.
Za svůj život jsem měla 3× zánèt moč. cest. Vždycky to bylo s odstupem více jak rok. A vždycky to bylo po sexu. Jednou hned asi do půl hodiny, pak tak do 24 hod. Bylo to i díky tomu, že jsem zrovna ten den málo pila.
Poslední zánět jsem měla v prosinci. Šílená bolest. Od prvních příznaků do hodiny jen krev. Takže pohotovost injekce na bolest a atb.
A teď k problému.
Od té doby se bojím mít sex. Přetrpím si samotný akt, nic z toho nemám. Pak hned letím na wc a prolívam se litry vody. Stres ještě dva dny po.
Muž už je ze mne nešťastný a já vlastně taky.
Přece nebudu bez sexu. Je mi 40 let a chci si ještě užít.
Jak to překonat? Co preventivně užívat? Jak se z toho nezbláznit?
Dik M.

• Nahlásit
  • Citovat
9161
15.2.18 06:46

Podívej se na přípravek Blokurima

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3013
15.2.18 07:16

Blokurima pred a po sexu a muzes byt v klidu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.18 07:44

@sediza opravdu?
@ivašot. máš odzkoušeno?
pila jsem ji teď v lednu vždycky večer, ale nevím jestli tomu věřit. pokud by to tak bylo, bylo by to supe :hug:
M.

• Nahlásit
  • Citovat
9161
15.2.18 08:23
@Anonymní píše:
@sediza opravdu?
@ivašot. máš odzkoušeno?
pila jsem ji teď v lednu vždycky večer, ale nevím jestli tomu věřit. pokud by to tak bylo, bylo by to supe :hug:
M.

Mě ta blokurina pomohla. A jinak, já teda nejsem moc „ezotericky“ zaměřená, ale u mě to bylo tak, že čím víc jsem se zánětu bála, tím spíš přišel. Snaž se tomu nepodléhat a být v pohodě. Nakonec 3× zánět močových cest za život, není žádná katastrofa :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3013
15.2.18 09:53

Pokud jsou Vase zanety zpusobene E. Coli, je to ucinna prevence. Ja od te doby, co to pouzivam nemela akutni zanet. Mam neco jineho. Asi chronicky zanet moc. trubice. A na to mi to samozrejme nepomaha. Nicmene kolegyne v praci blokurima pomohla jako prevence. Vzdycky kdyz to prestane uzivat, tak ma zase zanet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama