Zánět močových cest, vyrážka

Anonymní
12.5.21 00:11

zánět močových cest, vyrážka

Dobrý měla jsem zánět močových cest, atb jsem měla na 10 dní u toho 7-8 dne brání atb mi začal hrudkovitý bílý výtok, bolestivý sex. tak jsem začala používat canesten. s vytokem také svetlounce růžové kousky po sexu. 9 den brání atb jsem dostala menstruaci. a takový asi vím že o pupinku který se mi vytvořil na pochvě, neboli, nesvedi, kdybych ho nevidela ani nevim ze ho mam zkousela jsem ho vymackat nešlo. trčí z nej chloupek. myslíte že to může být zarostly chloupek? popripadne odstranovaly jste si ho samy? nebo co to muze byt? do lekare samozrejmne pujdu ale jsem z toho nezkutecne vystresovana :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74
12.5.21 01:36

Vzdy, když bereš ATB, musíš si preventivně zavádět čípky na kvasinky, a mazat se masti kolem. Jinak se ti rozjedou kvasinky a ty ti rozerou sliznici kolem, takže se tam zase dostane bakterie a je z toho zánět mocaku. Taky s tím bojují. Na urologii mi říkal, že je lepší mazat klidně 3 měsíce v kuse 3× denně. Jinak se z toho člověk nedostane. Můžeš mít jen zanícený chlup, když to nezmizí, bez na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
12.5.21 07:56

S antibiotiky ber i probiotika, pak se tomuto s největší pravděpodobností vyhnes, aspoň mne to funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat