Zánět nebo nemoc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 10:18
Zánět nebo nemoc?

Ahoj. Prosím poradíte mi?
Mám už 4 dny opožděnou MS. Šílená bolest v podbřišku, a celkově mi je tak nějak blivno :roll:
Těhotenství je dooost nepravděpodobné, jediný sex byl před 6 dny, 2 dny před očekávanou ms. Normálně ms mívám pravidelně skoro na minutu.
Může toto způsobit i nějaký zánět nebo nemoc?

Reakce:
Banane18
Kecalka 258 příspěvků 27.07.19 10:34

Jeď prosím k lékaři!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 10:38

@Banane18 když se to nezlepší, k lékaři samozřejmě pujdu. Spíše ještě čekám, že ms přijde, a s tím odezní i mé problémy :roll: Jen mě zajímá, jestli se tak projevuje třeba i zánět něčeho. Nikdy jsem zánět tam dole neměla. :roll:

Banane18
Kecalka 258 příspěvků 27.07.19 10:42

Když máš šílenou bolest v podbřišku a je ti špatně, může to být cokoliv.Od zánětu močáku po zánět slepáku.
Každý má taky jiné vnímání bolesti proto ti sama nemůžu říct co to může být.
Pokud máš velké bolesti tak uháněj do nemocnice. Čím dřív, tím líp.
Pokud se ti třeba rozjíždí slepák tak by ti taky mohl prasknout a to je pak opravdu hodně špatný.

elan
Kecalka 286 příspěvků 27.07.19 10:43

Bolesti podbřišku může být např. zánět močového měchýře, chce to vyšetření, aby se zjistilo, co to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 11:01

Díky moc holky.
Bolest je to spíše jako u silné menstruace, blbě jsem se předtím vyjádřila :think: kdyby to bylo něco k nevydržení, tak už jsem dávno u dr.
Když to řeknu blbě, tak je mi trochu jak na začátku prvního těhu, ale teď jsem si jistá, že to těhu být nemůže.
Tak třeba jen premenstruační syndrom, ve spojitosti s opožděnou ms :roll:
Ve středu jdu na gyndu, tak se mi moc nechce s „blbostí“ na pohotovost :nevim:

Váš příspěvek
Reklama