Zánět středního ucha - koupání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 02.02.17 17:39
zánět středního ucha - koupání?

Ahoj, včera jsem byla s dcerou (3 roky) akutně na ORL - bolelo jí ucho. Doktorka potvrdila zánět středního ucha - ale slabý. Dostala kapky, které zdá se pomohly. Dneska jí ouško trochu bolelo ráno, tak jsem kápla a jinak je celý den OK.
Teď k otázce - dcerka žadoní, že chce jít do vany, ale já mám strach, aby jí tam nekápla voda aněco se nezvrtlo. Povolily byste koupání? Hlavu bych samozřejmě nemyla - ona se tam 20 min čvachtá a hraje si. Jsme už týden doma s virózou a nuda jak hrom.

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47839 příspěvků 02.02.17 17:57

Když si tam nenacáká, tak jo.

Saffiraa
Závislačka 3751 příspěvků 10 inzerátů 02.02.17 18:11

@MarryFrank Tak jí dej koupací čepici a je po problému. :-) :mavam:

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 02.02.17 18:12

@Saffiraa takovou věc nevedeme :-) dala jsem jí tam kousek vaty a už se rochní

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 18:40
@MarryFrank píše:
Ahoj, včera jsem byla s dcerou (3 roky) akutně na ORL - bolelo jí ucho. Doktorka potvrdila zánět středního ucha - ale slabý. Dostala kapky, které zdá se pomohly. Dneska jí ouško trochu bolelo ráno, tak jsem kápla a jinak je celý den OK.
Teď k otázce - dcerka žadoní, že chce jít do vany, ale já mám strach, aby jí tam nekápla voda aněco se nezvrtlo. Povolily byste koupání? Hlavu bych samozřejmě nemyla - ona se tam 20 min čvachtá a hraje si. Jsme už týden doma s virózou a nuda jak hrom.

malel se normalne cachta a koupal a no problem cista voda nevadi ;)

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 02.02.17 18:51

Po zkusenostech s dcerou a jejim uchem, bych dceru koupat ve vane nenechala :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >