Zánět středního ucha - vysoka horečka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
67
5.12.21 15:06

Zánět středního ucha-vysoka horečka

Ahojky, mám dotaz. Dcera 4,5 roku dnes v noci, přišla, že jí bolí ucho. Jeli jsme na pohotovost, pichli ji to a dostala antb amoksiklav. Do té doby, neměla ani horečku ani jí z ucha nic nevytekalo. Po propichnuti má horečku skoro 40. Naposledy jsem naměřila 39,8. Dala jsem jí nurofen a spadlo to na 38,5,ale za dvě hodky to bylo zpátky. Chladím ji studeným ručníkem, ale nic moc. Nevím jestli to je normální. Nikde jsem se o tak vysoké horečce nic nedočetla. Volala jsem na pohotovost a řekli mi, že horečka sleze, ale zatím se tak neděje. Měla lehčí rýmu. Nechce jist ani pit. Já už jsem celkem hotová a děsím se noci… :zed: měl to někdo podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39091
5.12.21 15:18

Jo, dcery mely bezne horecku k zanetu ucha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
5.12.21 15:33

My teda nikdy, resp. teplota (tak nějak do 38, takže jsme ani nesráželi) do píchnutí, a pak nic, ani jsme nedostali antibiotika, jen sprej do ucha, kdyby tlačilo… Ale my to asi měli virové (od rýmy), a vy to máte bakteriální, tak to má možná jiný průběh…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
5.12.21 16:30

My to tak měli, když syn chytl pneumokoka. Uši pichnute, stále horečky. Pichali znovu a dělali rovnou vytery, ze se jim to nezdálo. Potvrzen pneumokok a museli jsme být hospitalizováni. Dostával kapackx atb. Očkován Prevenarem 13 a stejně😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
5.12.21 17:31

@Elektra Ježíši 8o teď jsi mě Teda vyděsila. Chudáček malej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
3.1.22 16:09

Pokud bych vám mohla poradit, kdyby to malou bolelo, tak zkuste dát do nějakého kapesníčku, já používala ponožku :oops: sůl a nahřejte mírně v mikrovlnce, ať si malá lehne a položte ji to na ouško, uleví se ji od bolesti. Nejlepší rady od babiček :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat