Reklama

Záněty pochvy a snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 02.11.10 19:43
Záněty pochvy a snažení

Prosím kdo poradí, neustále se mě vracejí záněty pochvy, mykózy. Mám je neustále od července, kdy jsem je zase dostala na dovolené u moře. Od té doby jsem byla na gyndě, a pořád jen mastičky a tabletky. Ale nic nezabírá. Vím, že nesmím sladké, ale už ho taky nejím. nosím bavlněné prádlo. Přitom se snažíme o mimi, a nejde to, jelikož mám pořád pálení a svědění. Jsem zoufalá. kdo poradí? :-( :-( :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tessy
Ukecaná baba ;) 2186 příspěvků 02.11.10 20:17

Asi bych rozhodně počkala až se vyléčíš se snažením. Je divné, že nic nezabírá. :nevim: Nemáte nějaké partnerské problémy? Jestli na to nemá vliv taky psychika.

etosha
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 02.11.10 20:56

A co partner? Byl přeléčený také? Jinak to od něj můžeš chytat pořád dokola, pokud se vyléčíš jen ty a partner nic.

Já na opakované záněty trpěla asi rok tak 1 - 2 x do měsíce :cert: . Na gyndě mi též psali pořád mastičky, tabletky a nic. Nejpozději do měsíce jsem to měla zas :cert:. A to jsem mazala i partnera. Pak už jsem ani na gyndu nechodila, léčila jsem to sama Canestenem (partnera samozřejmě také). Vždycky jsem začala mazat hned při prvním nepříjemném pocitu a většinou jsem měla do 3 dnů pokoj, nestihlo se to rozjet. Pomohlo mi až nejezení sladkého a současně vysazení hormonální antikoncepce, ale předpokládám, že tu nebereš, když se o mimi snažíte.
Jo a ještě si vzpomínám, že jsem užívala i koloidní stříbro a držela protikvasinko­vou dietu.

Vím jaká je to otrava a moc přeju, ať se toho brzo zbavíš a ať se vám mimi brzy zadaří.

Ale jak psala tessy napřed bych to poléčila, snažit se do toho nemá moc cenu, ať neprožiješ celé těhu v mykózách a strachu, jestli to na miminko nemá vliv.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 02.11.10 21:28

no jestli to má vliv na psychiku, když se mimi nedaří dlouho, tak každá to má s psychikou blbé…
Ale zkusím ještě laktobacily a uvidím, nebo já nevím no …

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 03.11.10 08:09

tak já měla kvasinky těsně před těhu a po celý těhu nic. Teď, když se mi obnovuje cyklus po skončení kojení tak znova. Vždy mi zabere canesten1 zaváděcí tableta na noc a mazat krémem a do týdne je pokoj, nikdy jsem s tím na gyndě nebyla.
Moje spouštěče jsou hormonální změny a psychika - ta hodně. Třeba o svatbě jsem měla ze stresu kvasinky a před tím těhu, jak jsme se snažili dlouho :roll: …I sladký jsem zkoušela vypustit, ale to nefungovalo - spíš ta psychika.
Neboj, ono to určitě přejde a zadaří se na mimi. :mavam:

EvušeŠ
Kecalka 469 příspěvků 03.11.10 15:17

http://www.lekarna.cz/…ps-vag-10-1/ doporučuji. já to dostala na urologii jako prevenci. zavádět jednou týdně. takže taková prevence na 10 týdnů. prý mi to měl gynekolog doporučit už dávno. A zkoušel ti dělat gynekolog i testy na pohlavní nemoci? a co partner? ono se to u něj nemusí projevit a může ti to neustále předávat. pokud s tím doktor nic nedělá a předepisuje stále stejné léky doporučuji změnit doktora. tyto dlouhotrvající problémy jsou velmi nepříjemné.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 21.11.10 18:49

Fermalac -máte s ním teda někdo zkušenosti? Změnit dr nepomůže, pokaždé stejně dá mastičky nebo čípky a je to ještě horší :nevim:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 23.11.10 18:47

já to užívala, moc to nezabralo, asi trochu jo, ale potíže mám pořád…podle mne to chce hlavně čss, aby tělo obnovilo ztracenou rovnováhu

dorotek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.10 13:08

Slysela jsem nedavno o Wobenzymu, tak to zkousim a lepsi se to. Jeste uvidime, jestli se toho zbavim uplne. K tomu si jednou za tyden udelam vyplach Rosalginem.

pelisek1991 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.10 13:29

Já bych vám chtěla poradit jeden čaj,který mi pomohl.Také jsem ho používala. http://prirodni-produkty.blog.cz/…ky-caj-livie
objednat se dá na objednavky.pro­dukty@gmail.com. Jak říkám,DOPORUČUJI z vlastní zkušenosti

Martina 7 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 18:14

Mám pro Vás řešení
email: mar.opatrna@e­mail.cz

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 01.02.11 20:07

holky pořád s tou mykózou bojuji, nevím co s tím :-(

Ali88
Kelišová 5911 příspěvků 26.02.11 18:02

ahoj.. oživuji diskusi.
měla jsem chřipku a zároveň ms, od včera mám pocit, že mám nějaký zánět. bolesti v podbřisku, výtok a minisvědění..
snažíme se o mimi a nerada bych přerušovala, protože si ho opravdu strašně moc přejeme, ale zase nechci něco zvojtit. četla jsem, že lze zánět zlikvidovat výplachy sodou a heřmánkem, protože se tím obnovuje typické prostředí (neboli překyselené se upraví na kyselost obvyklou)
máte některá zkušenosti s těmito metodami? a co by stalo, kdybych otěhotněla v době zánětu? :nevim:
díky za odpovědi :wink:

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 26.02.11 18:16

Zkus bílý jogurt - zavést, docela to pomáhá. Namazat Canestenem.

Kdybys otěhotněla, asi by se nestala žádná tragédie nestala, ale v prvním trimestru se hodně léků nemůže použít, takže bys měla zbytečné trápení.

Kdyby to nepřešlo, zajdi v pondělí na gyndu, je to nejjistější.

Ali88
Kelišová 5911 příspěvků 26.02.11 18:37

K dr. se právě nedostanu asi celý týden :roll: musela bych k jinému a to se mi moc nechce :nevim: tak snad to zafunguje.. díky za radu :cert:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >