Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj,
byl někdo v Zaostrogu? Jaké jsou pláže a moře? Obchůdky, zmzrzlina, restaurace???
A počasí v září?
Díky.
Byla jsem tam několikrát, ale ne v září takže to ti neporadím… je tam krásně, restaurací plno, obchody myslím dva, jeden u pošty a jeden blíže k pláži… nepamatuju si že by tam byla někde písečná pláž, ale kamínky jsou stejně lepší