th_7544foto1.jpg
Ahoj, byl někdo v Zaostrogu? Jaké jsou pláže a moře? Obchůdky, zmzrzlina, restaurace??? A počasí v září? Díky.
- Autor: hrosulik
- Vloženo: 04.09.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj, byl někdo v Zaostrogu? Jaké jsou pláže a moře? Obchůdky, zmzrzlina, restaurace??? A počasí v září? Díky.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána