Co na Lipně, když prší? S dvouletačkou:)

1695
31.8.17 09:26

Co na Lipně, když prší? S dvouletačkou:)

Ahoj holky, o víkendu se chystáme na týden na Lipno a vypadá to, že jsme chytli „super“ týden. Dle předpovědi max 14 stupňů a déšť. :cert:
Prosím, nemáte nějaké tipy, kam tam za těchto podmínek vyrazit s dvouleťačkou? Máme v plánu aquapark, když nebude pršet, tak určitě stezku v korunách stromů… Ale akutně potřebujeme vymyslet něco pro případ trvalého deště, kam by se dalo jít s takhle malým (hodně neposedným) děckem, aby ho to aspoň trochu bavilo…
Za všechny tipy předem děkuju.:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1105
31.8.17 09:34

Ahoj, ve Frymburku je aquapark, ale byva nabyty kdyz prsi. Je tam take podmorsky svet, ale to je tak max na dve hodky. Co hopsarium? Nebo v Krumlove je zrcadlove bludiste. V pripade pekneho pocasi u stezky v korunach stromu je neco jako Mirakulum.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
78
31.8.17 09:47

Krokodýlí zoo v Protivíně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
47
31.8.17 10:07
@Marci113 píše:
Krokodýlí zoo v Protivíně.

8o to je trochu z ruky, Protivín je od Lipna asi 100 kiláků.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
748
31.8.17 10:12

Hopsárium, aquapark, parník, ale jinak mě nic, co by se dalo dělat za deště s dvouletou, nenapadá. Hlavně teplé oblečení, jestli píšou 14 stupňů, tak tam bude tak 11 - bohužel vlastní zkušenost odtamtud pár let zpátky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
228
31.8.17 10:13

V Krumlově je toho hodně tam se zabavite celý den.
Na Lipne je jeste výstava mamutů

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4156
31.8.17 10:27

S dvouleťačkou - zabalila bych takový ten gumový komplet do deště a hodně teplé oblečení. Na Lipně bývá chladněji.
Jinak je tam aquapark, hopsárium (ale obojí bývá nabyté, když prší…). Jinak Krumlov - tam je toho hodně a občas tam bývá lepší počasí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25897
31.8.17 11:23

Gumovky, košíček a do lesa.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
194
31.8.17 14:24
@Alushka.S píše:
Ahoj holky, o víkendu se chystáme na týden na Lipno a vypadá to, že jsme chytli „super“ týden. Dle předpovědi max 14 stupňů a déšť. :cert:
Prosím, nemáte nějaké tipy, kam tam za těchto podmínek vyrazit s dvouleťačkou? Máme v plánu aquapark, když nebude pršet, tak určitě stezku v korunách stromů… Ale akutně potřebujeme vymyslet něco pro případ trvalého deště, kam by se dalo jít s takhle malým (hodně neposedným) děckem, aby ho to aspoň trochu bavilo…
Za všechny tipy předem děkuju.:)

my také chytli předloni super počasí na Lipně. Byli jsme se ve Frymburku koupat, nebylo tam narváno. Chodili jsme do Hopsária, kde bohužel narváno bylo.
Počasí se nám měnilo několikrát za den, takže ber určitě teplé oblečení, bundu! Ráno nám svítilo sluníčko a tak jsme se vydali jen v kratasích na stezku korun stromů, během dvou hodin lilo a ochladilo se o 15 stupnu dolu.za další dvě hodiny, bylo zase jinak. počasí jak na houpačce. Takže určo i batohu ven si berte teplou bundu.Byli jsme i za sluníčka v Krumlově, jen co jsme přijeli do Krumlova, tak lilo a celý den. Pobyt na Lipně stál totálně za houby, celý týden. Také konec srpna jsme byli.Tak přeji hodně štěstí, at se alespoň trochu počasí drží

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
194
31.8.17 14:28

Je tam alespoň dobrá jídelna, kde mají dobré obědy, tam se také můžete schovat.no jakmile není počasí, tak je to na draka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1105
31.8.17 16:34

Jinak my bydlíme u Horní Plané, cca 2 km od vody a už byl v noci i jeden stupeň :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
31.8.17 21:04

@mayunka Moc děkuji za tipy. Ten podvodní svět je super, manžel je rybář, takže tam budou spokojení oba. :mrgreen: Tam se musíme mrknout, i kdyby nepršelo. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
31.8.17 21:06

@lecijasek S chladnějším počasím počítáme, jen kdyby nepršelo, no. :) ale koukala jsem na předpověď a trochu to opravili k lepšímu, tak snad nebude tak zle. Moc díky za tipy. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
31.8.17 21:08

@večernice40 na rozmary počasí jsme připraveni, teplé oblečení i boty jsme pořešili, takže zima nás nerozhodí, snad je pršet by tedy nemuselo, no. :) Moc děkuju za tipy i za užitečné rady. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
31.8.17 21:10

@mayunka jéé, nestraš, my máme chatu přímo u vody, tak snad tam nezmrzneme. obleční jsme pořešili, vybavení jsme dobře, tak snad bude ok. Předpověď se taky trochu vylepšila, tak snad to nebude tak zlé. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin