Zápach koberce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klárka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 20:12
Zápach koberce

Dobrý den,chtěla bych prosím poradit.Stěhovala jsem pokojíček bydlíme v přízemí,takže v zimě máme vlhko,ale topíme doma máme tak 23stupnů.Měla jsem pokojíček otevřený a ted s me zabednili jedny dveře a máme otevřený druhý museli jsme dát postele na druhou stranu,aby jsem mohla zpřístupnit dveře do pokojíčku a zjistili jsme že mi smrdí koberec.Už jsme skoušeli to vyčistit Vanishem.A pořád to zapachá,už si nevím rady.Ale jak jsem měla postele předtím tak mi koberec vůbec nesmrděl.To bude asi tím jak tam byli ty postele a dole se to vlhko dusilo…Prosím poradíte mi..Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 23.01.10 20:48

Klárko, my tohle měli v pokojíčku, tam se teda povedlo manželovi vytopit klukům koberec, ale sušili jsme to týden a stejně jsme nakonec radši vyměnili koberec… Nemáte třeba kde zkusit ho vyndat a vyklepat, provětrat?

liky
Echt Kelišová 9376 příspěvků 23.01.10 21:07

mam podobny problem…bohuzel, zijeme v pronajmu, kde nemuzem koberce jen tak menit a tak i po cisteni koberec smrdi vlhkem a plisni… pouzivam ruzne vune a svicky a stejne kvuli tomu zapachu/ktery pry ale citim jen ja/ jsem z domecku zklamana a neuzivam si bydleni jak jsem si myslela…u nas je to ale problem predevsim v podlaze z drevenych obycejnych desek,/a pod podlahou/ ktera si myslim tou vlhkosti smrdi nejvic

Petra Z
Hvězda diskuse 52988 příspěvků 23.01.10 21:16

Klárko…já si pamatuju,že když jsem byla malá,mamka vždy vyhodila koberec na sníh a tak jsme ho jako děti plácačkou „vybouchaly“
a pak se nechal uschnout…
a hezky voněl jako by venkem---to by nešlo???
No možná blbost… :nevim:

Klárka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 22:23

Dobrý den,já mám docela velký pokojíček a než bysme celej nábytek dali ven a vzali ten koberec..taky na prd..:-( ale ten koberec je jako nový myslím že ho máme rok..ale jinak děkuji :huban:

Klárka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 22:27

Dobrý den, to mi naštěstí nemáme podlahu z dřevěných parket..My máme beton na tom takovou žlutou pěnovou já ted nevím jak se to jmenuje dává se to pod koberec..:D a potom ten koberec ale on vonil ale jak tam byla asi ta postel tak to vlastně nevětralo a to bude asi tím:-( ale jinak děkuji

Klárka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.10 22:28

Dobrý den,spíš to skusíme vyvětrat n jaře nebo v létě..ten koberec.Ale není to hezký,když jsem v pokoji nebo když spím to čichat:-(

sinaii
Závislačka 3407 příspěvků 24.01.10 00:28

Ahoj, já jsem ted hodila koberec ven na sníh, pořádně jsem ho tím sněhem vypucovala a nechala ho tam ležet přesnoc, je pěkný jako nový

LUCIKU
Závislačka 4338 příspěvků 24.01.10 07:57

Ahoj.Nam strašne,ale strašne smrdela sedačka po pejskovi.Pomohlo toto.Fakt super vyrobky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :dance: :-D :-D :-D :-D
 http://www.hg.eu/…tjes_weg.jpg

Klárka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.10 13:11

sinaii:tak já to asi skusím..;-) Lucinka: Já mám smradlavý koberec asi tím jak je vlhko.Už s me to čistili tím vodním vysavačem jak to vytáhne všechno a pořád nic:-( A myslíte,že ten prostředek pomůže i na koberec…,když to nešlo ani vanishem..?:-(

LUCIKU
Závislačka 4338 příspěvků 24.01.10 19:36
Klárka77 píše:
Lucinka: Já mám smradlavý koberec asi tím jak je vlhko.Už s me to čistili tím vodním vysavačem jak to vytáhne všechno a pořád nic:-( A myslíte,že ten prostředek pomůže i na koberec…,když to nešlo ani vanishem..?:-(

Ja by som to skusila.Ja som sedačku taky čistila Vanishom a nepomohlo :-( .Ono sa to tim prostriedkom nečisti.Len sa to nastrieka.Stoji kolem 200kč

Klárka77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.10 20:37
LUCIKU píše:
Klárka77 píše:
Lucinka: Já mám smradlavý koberec asi tím jak je vlhko.Už s me to čistili tím vodním vysavačem jak to vytáhne všechno a pořád nic:-( A myslíte,že ten prostředek pomůže i na koberec…,když to nešlo ani vanishem..?:-(

Ja by som to skusila.Ja som sedačku taky čistila Vanishom a nepomohlo :-( .Ono sa to tim prostriedkom nečisti.Len sa to nastrieka.Stoji kolem 200kč
My s me to jen nevyčistila mi s me to dali ten vanish do vysavače a ten to drhl..:-(a stejnak to na stejným místě smrdí a to se čistil cele a pořád na jednou místě smrdí:-(

goofy
Nováček 7 příspěvků 02.02.10 11:58

Musí to být hodně nepříjemné takový zápach koberce.Sama vím ,že mně až bolí hlava pokud musím vnímat jakýkoli zápach.Objevila jsem super věc a tím je likvidátor pachu.Jsem alergička,astmatička a dráždí mně jakékoli produkty.Tento je na přírodní bázi a je naprosto super.Když se stane na koberci nějaká zapáchající nehoda je potřeba do mokra né pouze lehce postříkat,je potřeba,aby to prostoupilo celým kobercem,je ovšem otázka v tvém případě.Přidat do mokrého čištění 100ml likvidátoru spolu se saponátem.Věřím,že je to řešení levnější než nákup nového koberce.A pokud máš děti nemusíš se obávat,že se nějaká chemie dostane k dítěti. :kytka: www.alpik.cz

Daninka
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 29.03.10 10:04

Ahoj,
tak my mame podobny problem. Dcera ma 2 roky a ted mame obdobi kdy zkousime byt bez plenek. Ale sdtane se, ze se obcas vycura na koberec, samozrejme ze to hned vycistim, ale i tak ten koberec neskutecne smrdi. Vytepovala jsem ho i tepovacem (mam pujceny od mamy), ale ted smrdi koberec cely, mozna je to tim, ze tepovacem se cistili koberce spinave od psa a je od toho ted nacuchly, nevim. Ted o vikendu jsme odmotali koberec, vycistili podlahu pod nim (parkety!!) a znovu jsem ho vykartacovala rucne larrinem na koberce. Po uschnuti ale koberec zase smrdi moci!!! Je to sileny, manzel je uplne nepricetny!!! Ja myslim, ze uz se ten koberec vycistit neda, co myslite???? Poradite?

radek12
Nováček 5 příspěvků 09.03.12 21:29
Zapáchající koberec

Ahoj lidi,máme doma problém.Před týdnem se nám pozvracela dcera,hodně a bohužel na koberec,spíše dosti řídký,vodový.Asi tak po dvou dnech,jsme začali cítit zápach,jako čpavek,či něco podobného.Zkoušeli jsme různé varianty,ale již nevíme co.Poraďte co se dá dělat,abychom neměnily.
Děkuji mnohokrát Radek a Žáňa :( :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama