Zápach v koupelně

22562
9.5.17 21:30

Zápach v koupelně

Ahojte všichni,
prosím o radu. V koupelně, kde je i záchod se nám objevuje takový zvláštní zápach. Jakoby moč nebo něco podobného tomu, když značkuje kocour. ALE!!! Prolezla jsem celou koupelnu, očichala všechno, jak pejsek a zdroj nenašla. Ten zápach se objevuje sám a sám mizí. Je jedno, jestli je zrovna uklizená, nebo se ji teprve chystám uklízet. Jsme na vsi a máme klasickou jímku.
Děkuji za postřehy a zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

848
9.5.17 21:36

Nemůže to být ucpanými odpady, nebo tlakem? Pokud je nízký tlak, tak se to může v odpadech vracet zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22562
9.5.17 21:37
@Mirabe1ka píše:
Nemůže to být ucpanými odpady, nebo tlakem? Pokud je nízký tlak, tak se to může v odpadech vracet zpět.

Díky za reakci. Možný to je. Ale čekala bych klasický puch, jak z té jímky. Ale toto je takový specifický :think: Možná je zkusím prohnat krtkem nebo něčím podobným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27266
9.5.17 21:41

@Aries6 okno tam nemáš? že by ti ho ten kocour pochca..l? to se stalo nám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
9.5.17 21:42

A používáte všechny odtoky, co v koupelně máte? Např. nepoužíváte jen sprcháč a ve vaně jednou za uherský rok? Vyschlé odpady dokážou pěkně páchnou, chce to vše jednou za pár dnů propláchnout vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22562
9.5.17 21:42
@micta píše:
@Aries6 okno tam nemáš? že by ti ho ten kocour pochca..l? to se stalo nám

Máme, ale i to jsem očuchala a nic. A je celkem vysoko a nic moc dostupnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22562
9.5.17 21:43
@allise píše:
A používáte všechny odtoky, co v koupelně máte? Např. nepoužíváte jen sprcháč a ve vaně jednou za uherský rok? Vyschlé odpady dokážou pěkně páchnou, chce to vše jednou za pár dnů propláchnout vodou.

Všechny, je tam jen umyvadlo, vana a záchod a vše je denně používané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27266
9.5.17 21:45

Tak bych zkusila toho krtka, může být něco v odpadech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
9.5.17 21:47

Poslechnu si to tady!!! Presne to same mame mi! Mame taky spolecnou koupelnu, ve ktery je zachod, sprcha, vana a dvojumyvadlo. Ale kocoura nemáme :mrgreen: Ocuchala jsem kazdy centimetr v teto mistnosti. Přesně jak pise zakladatelka ten zápach se sam objevuje a sam pak mizí.. A opravdu to nezáleží na tom zda je čerstvě umyta nebo pred uklidem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
9.5.17 21:48

Dodám, ze jsme taky z obce, ale máme kanalizaci normálně.. Krtka jsem zkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2884
9.5.17 21:54

@Lexy2017 @Aries6 Bydlíme na vesnici a máme to samé. :roll: Jsou to odpady, resp. se vrací smrad z kanalizace. Odpady čistím pravidelně krtkem, zanešené nejsou. Je to závislé na tlaku vzduchu, co jsem tak vypozorovala a někdy je to teda šílený puch a když zapomenu zavřít do koupelny dveře, tak je smrad v celém bytě. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22562
9.5.17 21:56
@Avele píše:
@Lexy2017 @Aries6 Bydlíme na vesnici a máme to samé. :roll: Jsou to odpady, resp. se vrací smrad z kanalizace. Odpady čistím pravidelně krtkem, zanešené nejsou. Je to závislé na tlaku vzduchu, co jsem tak vypozorovala a někdy je to teda šílený puch a když zapomenu zavřít do koupelny dveře, tak je smrad v celém bytě. :?

Díky za postřeh. Ale je zvláštní, že z odpadu jako takového to cítit není. Tam jsem čuchala a cítila spíš vůni mýdla. A dělá to jen koupelna. V kuchyni nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 22:01
@Aries6 píše:
Díky za postřeh. Ale je zvláštní, že z odpadu jako takového to cítit není. Tam jsem čuchala a cítila spíš vůni mýdla. A dělá to jen koupelna. V kuchyni nic.

Mi to taky dela jen sprchac, a to bydlim v panelaku. Pomaha mi na to Krtek, projedu a je zas chvili klid, asi to delaji vlasy v odpadu a neco se tam drzi, taky ten sprchac denne pouzivam a tak 1× za 3mesice to musim prokrtkovat, hned jak to zacne pachnout. A fakt je, ze kdyz jsem patrala po pricine, taky jsem myslela, ze mi tam nekde na tajnaka cura pes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7473
9.5.17 22:03
@Aries6 píše:
Ahojte všichni,
prosím o radu. V koupelně, kde je i záchod se nám objevuje takový zvláštní zápach. Jakoby moč nebo něco podobného tomu, když značkuje kocour. ALE!!! Prolezla jsem celou koupelnu, očichala všechno, jak pejsek a zdroj nenašla. Ten zápach se objevuje sám a sám mizí. Je jedno, jestli je zrovna uklizená, nebo se ji teprve chystám uklízet. Jsme na vsi a máme klasickou jímku.
Děkuji za postřehy a zkušenosti

Doporučuji jednou za čas spláchnout do záchodu wc NET aktivátor septiků…někdy dělá divy jak se zápachem, tak s obsahem..Opravdu bývá jen „voda“, všechno hutné se rozloží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2884
9.5.17 22:08

@Aries6 Ano, u nás to samé, jen koupelna a z odpadu nic necítím, ale musí to být z něj. Jiná možnost není, pátráme s mužem už asi 5 let. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama