Zápach v nose

Anonymní
15.7.21 10:22

Zápach v nose

Posledních pár měsíců se mi stává, že cítím nepříjemný zápach, který jde nejspíše z nosu..přijde to vždy opravdu zničehonic, např. večer ležím v posteli a najednou, jako kdyby úplně přepnulo a začnu cítit zápach. Ráno už je to zas všechno v pohodě, jenže občas se mi to takhle stane i přes den a cítím to opravdu všude, nemůžu se toho zbavit. Vždycky to přestane až po vyspání druhý den. Přijdu si trochu jak blázen, ale je to opravdu nepříjemné..Nemůže to být něco vážného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32817
15.7.21 10:32
@Anonymní píše:
Posledních pár měsíců se mi stává, že cítím nepříjemný zápach, který jde nejspíše z nosu..přijde to vždy opravdu zničehonic, např. večer ležím v posteli a najednou, jako kdyby úplně přepnulo a začnu cítit zápach. Ráno už je to zas všechno v pohodě, jenže občas se mi to takhle stane i přes den a cítím to opravdu všude, nemůžu se toho zbavit. Vždycky to přestane až po vyspání druhý den. Přijdu si trochu jak blázen, ale je to opravdu nepříjemné..Nemůže to být něco vážného?

Nejsi po kovidu? Nemáš v nose takové bolavé strupy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 10:35

@Russet strupy ne a covid jsem neměla, nebo o tom aspoň nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
217
15.7.21 10:41

ORL a zubař. Oběhni si to pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
15.7.21 10:43

Zkus si koupit do nosu mořskou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24291
15.7.21 12:07
@Anonymní píše:

no před x lety jsem četla, že čichové halucinace může způsobit nádor v hlavě :nevim:, sice pravděpodobnější je to prodělání covidu, ale …..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.21 12:16

Nejspíše se jedná o plné dutiny, nemusí být jinaké příznaky, je to tam „zatuhlé“, mívám to taky. Tak hned vezmu nosní konvičku a večer proplachuji - dělám néti - tj. nosní sprcha. Ono se to uvolní. Bývá to takový zápach, jako zkažené maso, jako zatuchlina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32817
15.7.21 13:42
@Anonymní píše:
@Russet strupy ne a covid jsem neměla, nebo o tom aspoň nevím :nevim:

Zkusila bych kapky z mořské vody a kdyby potíže nezmizely, šla bych na ORL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat