Nizka vaha u kluka

22
14.7.21 21:01

nizka vaha u kluka

Zdravim, od mala jsem byl vzdy hubeny, uz kdyz mi bylo 8 tak jsem byl jak paratko :lol: dnes mi je ale uz 25, a nic se nezmenilo, krom toho ze jsem vyrostl na 182cm, tak moje vaha je vetsinou 60kg, zkousel jsem s tim neco delat, nechal jsem si udelat jidelnicek, do toho jsem zacal aktivne posilovat, vysledek byl ze jsem za rok nabral na 72kg, zadny tuk, jen sval.. vypadal jsem dobre, jenze po case me to omrzelo, a ja jsem zase zacal jist jak se mi chtelo, a prestal jsem cvicit.. a moje vaha se postupne po letech vratila na 60-62kg.. kolikrat zkousim jist vickrat denne, rozdelit si to, maso ryze, vajicka, sice naberu, ale pak to zase shodim, zadny sport nedelam, nebeham, zdravotni problemy nemam, a lidi na me koukaji jako kdybych mel umrit ze jsem hubeny… vim ze na moje telo funguje jist 5×-6× denne, ale to je nucene, a to by me dlouho nebavilo jist tolik jen aby jsem si drzel dobrou vahu.. a hlavne to leze dost do penez jeste k tomu.. u me staci vynechat 1 den jidlo a jsem o kilo lehci :lol:.. muj tata vzdy vazil okolo 75-85 kg (180cm) ale ma problem se stitnou zlazou no, uz fakt nevim co se mnou.. Doktor rika ze jsem proste hubeny, nic vic, to mi moc nepomohlo no, stacilo by mi mit treba 70kg 8) ale to by jsem fakt musel zrat jak o zivot, a nutit se takhle je o nicem, vim ze je to o tom nejist blbosti ale jist kvalitni jidla, bilkoviny, sacharidy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
14.7.21 21:05

No tak když očividně nechceš tak s tím nic neuděláš. Nebo co bys chtěl? Aby někdo mávl proutkem a najednou bys měl 70kg? Víš jak na to, víš jak přibrat ale prostě nechceš. The End.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
14.7.21 21:11

Holt musíš začít cvičit, ale když tě to omrzelo, tak se smiř se svou hubeností. Změnit to můžeš jen ty sám, ale musíš chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
14.7.21 21:16
@Le_lenaz píše:
No tak když očividně nechceš tak s tím nic neuděláš. Nebo co bys chtěl? Aby někdo mávl proutkem a najednou bys měl 70kg? Víš jak na to, víš jak přibrat ale prostě nechceš. The End.

podle me neni normalni abych se nutil cvicit jen proto aby jsem mel " normalni " vahu jako ostatni.. jina vec je pokud bych chtel mit svaly, to se da pochopit ale o to mi preci nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
14.7.21 21:24

Ja bych to brala tak, jak to je a do niceho se nenutila. To je podobne, kdyz zenska, ktera ma cely dospely zivot vahu kolem 70 kg, je krev a mliko rekneme, najednou chce vazit 55 kg. Takze naopak se vecne trapi hlady, sportuje jak o zivot a jakmile chvili povoli, tak se ji vaha neuprosne riti nahoru. S tim nic neudelas. Snaz se prijmout se, jaky jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11942
14.7.21 21:40

Fakt všichni nemusí vypadat jak podle šablony ;) být netuctový je přece taky fajn, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33003
14.7.21 21:45

Přidala bych kvalitní bílkoviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
14.7.21 21:53

A co tedy vlastně chceš? Radu? Tu znáš sám. Vypovídat se a postěžovat si? To mám obavu, že sis vybral špatný web :hug:
Ještě můžeš počkat pár let a třeba na stará kolena ztloustneš. Nebyl bys první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10084
14.7.21 22:09

Vyrovnej se s tím, jaký si. Prostě jsi hubený, buď rád, že jsi zdravý.

Já jsem třeba zase tlustá, přitom nijak extrémně nezdravě nežeru. Dřív jsem byla štíhlá, teď jsem jak krabice. Držet dietu mě nebaví, cvičení také ne, když už se odhodlám, tak stejně nehubnu. Prostě to tak je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
14.7.21 22:11

@Michal558

No tak v tom případě není moc co řešit. :nevim: Je to stejné jako když má někdo nadváhu (nebavím se o tom když má nějakou nemoc) a řekne že nemůže zhubnout ale nic s tím nechce dělat. :nevim: Tak si prostě budeš muset zvyknout na to jaký jsi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
14.7.21 23:22

@Michal558 Nekdo se musi nutit cvicit, aby mel normalni vahu, protoze ma tendenci pribirat. Je to to same, nekdo se musi porad hlidat kvuli nadvaze a ty holt kvuli tomu, abys nabiral. Je to to same. Kup si poradny sacharidak, dodrzuj stravu a cvic, udelas neco pro zdravy a naberes zase zpatky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
18.7.21 02:38

@Michal558

Ve tvém věku a tvé výšce jsem měl ještě o deset kilo méně. Kost a kůže. Ale nežil jsem nikterak zdravě, to znamená, že jsem hulil a chlastal a byl pořád v pohybu. Ve třiceti jsem přestal ze dne na den hulit a ejhle, musím brzdit apetit, abych podle BMI nezačal mít nadváhu. Mimochodem těch třicet kilo navíc je značně znát i na pohybu… No možná to je i těmi léty navíc, nějak to uteklo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat