Zápach z pochvy

Anonymní
4.10.12 19:18

Zápach z pochvy

Zdravím emimčo, omlouvám se, že anonymně ale je to pro mě opravdu choulostivé téma a už nevím, co s tím :oops: k věci.

Před pár měsíci jsem vysadila antikoncepci, protože bychom s přítelem chtěli miminko. Sex máme cca každý druhý až třetí den (většinou večer). Ráno se pak dole osprchuju a mažu do práce. Ale po pár hodinách v práci se mi spustí výtok a strašně cítím zápach z pochvy (cítím to dost intenzivně a mám strach, aby to nebylo cítit i lidem). Pardon za podrobný popis. Smrdí to jako sperma (což je nejspíš normální - prostě to postupně ještě vytéká), ale další den se k tomu přidá i smradlavý výtok. Výtok je mléčný, skoro bílý, nic nesvědí, nepálí, neotéká, prostě žádný jiný problém. Na gynekologii jsem byla, dělal mi stěry, výsledek: nějaký druh „plísně“ tam prý je, ale není to nic určitého, skoro normální prý a dal mi čípky betadine (neužívala jsem je - jsem blbá, zapomněla jsem recept včas vyzvednout), ale mám ještě jiné čípky (téměř stejné), ale vše pomůže na pár dní a pak po sexu to jede znovu (přítel je přeléčený na kvasinky i plísně).

Neměla jste to některá? Nevíte, co to může být? Jinak oběma nám je 22 a o miminko se snažíme teprve 3. cyklus. Cykly mám od 32 do 34 dnů.

Děkuji za odpovědi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.10.12 19:22

Čau, já to mívala taky, druhý den po sexu (ještě když jsem HA brala) a kolikrát i ten den, než jsem se šla osprchovat… Když jsme nesexovali, tak v pohodě… Takže třeba nějaká reakce na sperma poševního sekretu? :nevim: Netuším, taky mi to ale dost vadilo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
470
4.10.12 19:24

Zkus si koupit v lékárně vaginální tabletu Canesten. Než půjdeš spát si ji zavedeš a pak asi 2 dny to bude vytékat a pak by to mělo být OK. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.12 19:29

@anabel9 To už jsem zkoušela. Všechno pomůže, ale jak říkám, pouze do dalšího sexu. Mám trošku strach, jestli nemám alergii na sperma :( po sexu mě tam občas pálí, jindy trošku „oteču“ tam dole. Ale druhý den v pohodě, jen ten zápach a výtok…

• Nahlásit
  • Citovat
470
4.10.12 19:37
@Anonymní píše:
@anabel9 To už jsem zkoušela. Všechno pomůže, ale jak říkám, pouze do dalšího sexu. Mám trošku strach, jestli nemám alergii na sperma :( po sexu mě tam občas pálí, jindy trošku „oteču“ tam dole. Ale druhý den v pohodě, jen ten zápach a výtok…

Jo, mě to taky někdy pálí a nevím proč :-( Ale žádný zápach teda necítím… Je teda divný, že ti ani doktor nepomůže… Ty čípky jsou podle mě všechny na jedno brdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.12 19:39

@anabel9 Já už fakt nevím, co mám dělat. Dřív jsme mohli mít v klidu sex kdykoli během dne. Dneska už můžeme jenom po koupeli. Nebo alespoň se musím dole osrpchovat. Fakt jsem z toho docela nešťastná.

• Nahlásit
  • Citovat
17292
4.10.12 19:45

Kedysi som citala, ze ked mas dlhe roky nechraneny styk s partnerom, tak sa mozu rozvinut reakcia na jeho spermie. co tak skusit nejaku dobu pouzivat kondom?
okrem plodnych dni aspon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.12 19:48

@soldi Já kondom nesnesu. Jsou napatlané lubrikačním gelem a už jen samotný ten latex nebo z čeho se vyrábí mi nedělá dobře. Po sexu s kondomem jsem myslela, že se dole udrbu. Strašný :( nevím, jestli mám zkusit ještě jednou návštěvu Dr. Asi bych počkala, jestli přijde MS a když jo, tak tam zajdu. Teď jsem byla na záchodě a (pardon), ale fakt to ze mě skoro teče :(

• Nahlásit
  • Citovat
saracenka
4.10.12 19:52

To fakt vypadá na alergii :think:

• Nahlásit
  • Citovat
17292
4.10.12 19:54

Tak aspon prerusovany styk. nech sa proste neurobi do Teba. a povedz gyn, nech Ti urobi postkoitoalny test.
v praxi to znamena, ze vecer zasexujete a rano zoberie dok stery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4853
4.10.12 19:56

Ahoj, já to měla taky, moje doktorka říká, že to teď ženský hodně mají, napsala mi Dafnegin, musíš ho ale úplně vybrat, je to krém, kterej se zavádí pomocí aplikátoru večer před spaním, od tý doby mám pokoj, jo a nepoužívej aviváž na spodní prádlo, ta taky dráždí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.12 20:03

Měla jsem to stejně je to tim spermatem podle me..na druyh den to bylo ok…:)

• Nahlásit
  • Citovat
470
4.10.12 20:05
@Anonymní píše:
@soldi Já kondom nesnesu. Jsou napatlané lubrikačním gelem a už jen samotný ten latex nebo z čeho se vyrábí mi nedělá dobře. Po sexu s kondomem jsem myslela, že se dole udrbu. Strašný :( nevím, jestli mám zkusit ještě jednou návštěvu Dr. Asi bych počkala, jestli přijde MS a když jo, tak tam zajdu. Teď jsem byla na záchodě a (pardon), ale fakt to ze mě skoro teče :(

Takový problémy ti teda fakt nezávidím. Já mívám každoročně v létě kvasinkovou infekci a nevim proč. Nosím bavlněný prádlo, normálně se myju, nechodím do veřejného bazénu, nepařím se nebo jak bych to nazvala. Ale infekci se stejně nevyhnu. A mám z toho docela strach, protože to prý způsobuje neplodnost. Na to právě používám ty tablety Canesten.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.12 20:14

@saracenka to bych pak asi měla problém otěhotnět že? s tou alergií. Já jsem z toho opravdu nešťastná :( mívám to celý měsíc ale víc se mi to projevuje až po ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.10.12 20:15

@anabel9 Tak já a kvasinky taky pomalu začínáme být kámošky… :pocitac: :zed: ale tohle prostě kvasinky nejsou, to vím na 100% joo, jinak mám oslabenou imunitu, takže mám spoustu alergií, vyrážek apod.. hrozný.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama