Zápach z pochvy v práci

Anonymní
21.10.20 20:33

Zápach z pochvy v práci

Dobrý večer.
Prosím o ponechání anonymu. Je to pro mě opravdu citlivé téma. Začala jsem minulý měsíc pracovat jako pokladní v marketu. Byla jsem zvyklá na práci v pohybu a teď najednou x hodin v kuse sedím a to je asi můj problém. Doma je vše v pořádku, ale jakmile jsem v práci trápí mě zápach z pochvy. Když na ní třeba i 12 sedím, začne být zkrátka cítit. Jsem z toho opravdu nešťastná. Nevím jak tomu zamezit. Samozřejmě se denně myju, používám gel na intimní hygienu. Po umytí zápach zmizí, ale v práci se třeba už po dvou hodinách cítím a s průběhem směny se to zhoršuje. Jinak si sednout nemůžu, když stojím nevidím na monitor. Nemáte tip třeba na nějaké vložky pohlcující zápach, nebo cokoliv? Jsem opravdu zoufalá :oops: :zed: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2013
21.10.20 20:40

Co normální intimka? A v práci, když půjdeš na toaletu používat vlhčené intimní ubrousky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
21.10.20 20:43

Ty vlhcene intimni ubrousky jsou dobry napad :palec: a jeste me napada, co mas na sobe? Chce to prodysne bavlněné pradlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 20:46

@kavenka @Kriss Tina S intimkou mi to přišlo ještě horší, ubrousky jsem taky zkoušela, ale moc to nepomohlo. Nosím bavlněné kalhotky i legíny

• Citovat
  • Nahlásit
7648
21.10.20 20:57
@Anonymní píše:
Dobrý večer.
Prosím o ponechání anonymu. Je to pro mě opravdu citlivé téma. Začala jsem minulý měsíc pracovat jako pokladní v marketu. Byla jsem zvyklá na práci v pohybu a teď najednou x hodin v kuse sedím a to je asi můj problém. Doma je vše v pořádku, ale jakmile jsem v práci trápí mě zápach z pochvy. Když na ní třeba i 12 sedím, začne být zkrátka cítit. Jsem z toho opravdu nešťastná. Nevím jak tomu zamezit. Samozřejmě se denně myju, používám gel na intimní hygienu. Po umytí zápach zmizí, ale v práci se třeba už po dvou hodinách cítím a s průběhem směny se to zhoršuje. Jinak si sednout nemůžu, když stojím nevidím na monitor. Nemáte tip třeba na nějaké vložky pohlcující zápach, nebo cokoliv? Jsem opravdu zoufalá :oops: :zed: :,(

Intim sprej nic moc zdravého asi ale mohlo by to pomoct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 21:00

@Annabela11 o tom slyším poprvé, kde to mám hledat prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
3400
21.10.20 21:06

Já se obávám, že ty vlhčené ubrousky, spreje a podobné věci to budou akorát zhoršovat, protože ještě více naruší mikroflóru uvnitř. Nesedíš na nějakém neprodyšném povrchu, třeba na plastu nebo nějaké kožence? Zkusila bych si pod sebe vzít nějaký bavlněný polštářek a obléci si zejména spodní prádlo též z prodyšného přírodního materiálu, ne umělá vlákna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
21.10.20 21:09

Ještě mě napadlo po použití wc opláchnout cistou vodou. Neni-li bidetová sprcha, tak holt z lahve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
21.10.20 21:12

Hlavně potřebuješ větrat, jak už tu psala slečna přede mnou, bavlněné prodyšné prádlo, já bych volila i volné bavlněné kalhoty, klidne i sukni, pokud můžete mít místo kalhot?

Hlavně ne intimky, ty mají plastovou vrstvu, a z nějakých ubrousku nebo spreju a přehnané hygieny si můžeš uhnat leda tak nějaký zánět, když to budeš používat dlouho.

Plus ten podsedacek na židli je supr napad :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 21:30

Používala jsem místo intimek papírové utěrky - takové ty jako bývají modré na roli. Ale ty modré jsou recyklovaný humus, používala jsem bílé, které byly jen čistý papír ze dřeva. Pokud člověk převážně sedí, tak se nikam neposunují, i když nejsou přilepené. jen si nejsem jistá kde to koupit, my to měli v práci na nějaké účely.

Přibližně něco takového, akorát my to nakupovali za cca 350.

https://www.mall.cz/…100017031658?…

myslím, že jsem používala 1,5 útržku na jedno použití, takže to vydrží hodně dlouho. Měnila jsem 2-3× denně.

• Citovat
  • Nahlásit
18733
21.10.20 21:37

Lepší by byly teda když už, tak látkové intimky ;) žádný papír a vůbec igelitové běžné intimky…
https://www.maluna.cz/…ve-slipovky/
https://www.maluna.cz/…ove-intimky/

zkusila bych sukni, ale k sukni v zimě potřebuješ i bavlněné punčochy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
21.10.20 21:42

Asi ne intimní ubrousky, ale důsledně používat vlhceny toaletní papír? Nebo si dopredu si navlhcit toaletní papír. Mytí z lahve si nedokážu představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 21:50

Mam podobny problem a jedine intimky, co zachytavaji pach jsou tena lady ultra mini z lekarny

• Citovat
  • Nahlásit
7648
21.10.20 22:10
@Anonymní píše:
@Annabela11 o tom slyším poprvé, kde to mám hledat prosím?

Vím že ho mají v Oriflame i Avonu…ale určitě i v drogerii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17513
21.10.20 22:39

Dlouhou sukni a chodit naostro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...