Zapáchavý poševní výtok

10
20.9.15 22:23

Zapáchavý poševní výtok

Ahoj, zdravím všechny. Asi od 11ti let mám poševní výtok, zapáchavý…už si nevím rady. Beru antikoncepci, navštěvuju gynekologa. Měla jsem ruzné čípky a tak..ať už na předpis nebo ne. Gynekolog mi dělal i výtěry, byly to nějaké kvasinky, ale léky nepomohly. Dodržuji hygienu a nosim bavlněné kalhotky. Dost mi to vadí, už nevím, co s tím. Řekla bych, že výtok je silný a je to velmi nepříjemné. Prosím vás o jakékoliv rady. Je to pro mě dost intimní téma:( za každý příspěvek děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1012
20.9.15 22:31

Jedine gynda sama to nevyresis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7181
20.9.15 22:39
@MarkétMo píše:
Ahoj, zdravím všechny. Asi od 11ti let mám poševní výtok, zapáchavý…už si nevím rady. Beru antikoncepci, navštěvuju gynekologa. Měla jsem ruzné čípky a tak..ať už na předpis nebo ne. Gynekolog mi dělal i výtěry, byly to nějaké kvasinky, ale léky nepomohly. Dodržuji hygienu a nosim bavlněné kalhotky. Dost mi to vadí, už nevím, co s tím. Řekla bych, že výtok je silný a je to velmi nepříjemné. Prosím vás o jakékoliv rady. Je to pro mě dost intimní téma:( za každý příspěvek děkuji.

Na gyndu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.9.15 22:41

Řešit s lékařem. Pokud to budou kvasinky, tak i uzpůsobit jídelníček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
20.9.15 22:43

@radkka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jaka je teda podstata muze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
20.9.15 22:44

Změna gynekologa. Kámoška měla vleklé problémy a její gyndař už si myslel, že si to vymýšlí. Šla k mému milion testů atd. ale má klid :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.15 02:23

To znám, doktoři moc nepomůžou. Jedna gynekoložka mě poslala do pr. s tím, že výtok je u ženy normální a co bych chtěla. :roll: Druhámu jsem řekla, že mám hodně výtok, a on mě vyšetřil a řekl mi, „tohle že je hodně?“. Fakt skvělý přístup. A hodně ho mám, vždycky cítím, jak to ze mě vyteče, jako bych měla menses. A že by to zrovna vonělo po růžích, se taky říct nedá. Taky si s tím nevím rady, nepomáhají předepsané léky, ani čípky, ani sedací koupele, prostě nic. :( Omlouvám se za anonyma, ale píšu tu do ruzných skupina nemusejí o mně vědět všechno, že.

Anonym č.1

• Nahlásit
  • Citovat
16985
21.9.15 02:27
@Anonymní píše:
To znám, doktoři moc nepomůžou. Jedna gynekoložka mě poslala do pr. s tím, že výtok je u ženy normální a co bych chtěla. :roll: Druhámu jsem řekla, že mám hodně výtok, a on mě vyšetřil a řekl mi, „tohle že je hodně?“. Fakt skvělý přístup. A hodně ho mám, vždycky cítím, jak to ze mě vyteče, jako bych měla menses. A že by to zrovna vonělo po růžích, se taky říct nedá. Taky si s tím nevím rady, nepomáhají předepsané léky, ani čípky, ani sedací koupele, prostě nic. :( Omlouvám se za anonyma, ale píšu tu do ruzných skupina nemusejí o mně vědět všechno, že.Anonym č.1

Zkusila bych dermatovenerologii, lze bez doporuceni lekare.
Dal uprava jidelnicku - vylouceni kvasinkovych potravin.
Az o hodne hodne dal by mohla prichazet v uvahu nesnasenlivost lepku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
21.9.15 08:05
@lolla.jones píše:
@radkka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jaka je teda podstata muze?

Těžko říct, to psal manžel :lol: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama