Zapomenutá antikoncepce tři dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evelynes
Nováček 2 příspěvky 07.07.19 13:43
Zapomenutá antikoncepce tři dny

Zdravím všechny,
jsem tu nová a mám takový problém. Už sedm let beru antikoncepci Natalya. Bohužel se mi teď stalo, že jsem si ve druhém týdnu braní zapomněla vzít tři prášky. Bohužel jsem dostala dost silnou menstruaci. Dostalo se mi rady, abych nebrala dva prášky a vzala si další dva za předchozí a daný den (jako, že jsem zapomněla) a dál pokračovala v braní, jako by se nic nestalo. Menstruace sice ustala, ale mám pocit, že se mi rozházely hormony.. Chvilku cítím vztek, pak jsem zase plačtivá. Mám i pocit na zvracení a nechuť k jídlu. Chci se proto zeptat, jestli jsem udělala dobře, že jsem pokračovala v brání prášků a jestli je tohle normální. Snad je to napsané srozumitelně. Předem děkuji za jakékoliv odpovědi. :)

Příspěvek upraven 08.07.19 v 13:42

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8769 příspěvků 07.07.19 14:05

A Google máš? Co třeba zkusit si vygooglit příbalový leták? Jistě to tam bude napsané a nemusíš se pak spoléhat na různé „rady“.
Myslím, že dva prášky se brát nemají, ale nevím, HA neberu už spoustu let. Každopádně už sis je vzala, zpět to nevezmeš, rozházet hormony ti to určitě mohlo, dodržuj dávkování tak, jak máš a počkej, až to přejde.

Jo a hlavně se chraň i jinak, než dobereš platíčko.

Evelynes
Nováček 2 příspěvky 07.07.19 14:24

Ano, příbalový leták jsem četla. A kupodivu se tam píše, že pokud jsem zapomněla jednu tabletu, mám si jí vzít hned, jak si vzpomenu, i když to znamená vzít si dvě najednou.. Při více zapomenutých kontaktovat lékaře, který o svátcích a víkendech neordinuje, proto jsem se ptala tady, kde mají lidé spousty zkušeností, hádám :)
Zpátky už mojí hloupost bohužel nevezmu, to máš pravdu. Budu tedy pokračovat dál a doufat, že se to „uklidní“.

Děkuju.

Tiffany1
Závislačka 4147 příspěvků 07.07.19 14:37

@Evelynes Spis doufej, ze nebudeš v jinym stavu. 3 prášky v druhem tydnu jsou dost. A ta ms, s HA je řízena pseudo menstruace, která ti podle me, žádnou vypovídající informaci neda. :think:

Váš příspěvek
Reklama