Logest 2019 - berete někdo tuto antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:31
Logest 2019

Ahoj holky. Byla jsem na gynekologii kvůli krvácení v půlce cyklu - opakovane. Výsledky a veskera vyšetření mam vporadku, lekar mi řekl (špička ve svém oboru) ze to tak mužu mít, doporučil mi buď hormonalni antikoncepci nebo telisko - mam tři deti. Domluvili jsme se na HA a napsal mi Logest s tím, ze je starší / není to novinka, nicméně se mu nevrací ženy s tím, je by měly problémy.
Ale samozřejmě jsem googlila a našla negativní zkušenosti. Mam obavy z přibíráni ( hlavně).

Kdo tuto antikoncepci berete, prosím napiste mi zkušenost. Zakládám téma nove, protože všechny diskuze jsou staršího data. Moc díky.

Prosím anonym - osobní info. Díky

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:52

Ahoj, já jsem brala antikoncepci (teď si nemůžu vzpomenout na název) a po ní jsem hrozně přibrala. Šla jsem k doktorovi a poprosila ho že bych prq´vě kvůli toho potřebovala jinou HA. Předepsal mi právě Logest. Od té doby jsem nepřibírala, necítila jsem na sobě žádné změny a periody jsem měla jakž takž srovnané (s tím jsem měla problém vždy). Po vysazení jsem normálně a v pohodě otěhotněla. Teď malm teda 7 měsíců po porodu a nechala jsem si zavést nehormonální tělísko jinak bych se vrátila zpět k Logestu. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj, já jsem brala antikoncepci (teď si nemůžu vzpomenout na název) a po ní jsem hrozně přibrala. Šla jsem k doktorovi a poprosila ho že bych prq´vě kvůli toho potřebovala jinou HA. Předepsal mi právě Logest. Od té doby jsem nepřibírala, necítila jsem na sobě žádné změny a periody jsem měla jakž takž srovnané (s tím jsem měla problém vždy). Po vysazení jsem normálně a v pohodě otěhotněla. Teď malm teda 7 měsíců po porodu a nechala jsem si zavést nehormonální tělísko jinak bych se vrátila zpět k Logestu. :)

Díky moc za info!! :srdce:

Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.07.19 21:20

Nemela jsem s logest problem, prave ji mi dr napsal, protoze jsem po antine pred ni, strasne pribrala.po ni vubec

Janakatabara
Kecalka 278 příspěvků 05.07.19 21:46

Logest jsem brala asi 5 let a naprosto bez problémů, bez přibírání na váze.

Martisek79
Kecalka 197 příspěvků 05.07.19 21:49

Ahoj, taky jsem brala Logest pred lety a letos a žádné přibírání se nekonalo. Hned po vysazení jsem otěhotněla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 22:34

@Kaci89 @Janakatabara @Martisek79 holky děkuji moc za odpovědi. Vyděsilo mě, kolik žen uvádělo nežádoucí účinky. Já si tedy myslím, ze to pribirani většinou jde ruku v ruce s jídlem a ze pokud žena se hlída a cvici, tak je tam menší pravděpodobnost. Uvidíme. Cvicim a hlidam se, jsem po třech detech a ještě dávám dolu váhu, nerada bych nabrala. Tak se mi teď ulevilo díky vám…

Díky ještě jednou.

Verunkaveve
Nováček 1 příspěvek 07.07.19 12:00
Antikoncepce

Ahoj holky, mám jeden dotaz beru uz 4 den antikoncepce z názvem Lindynette 20, ale vůbec mi nesednou dost často po nich jsem omamena a cítím se slabá nemam chuť k jídlu prostě katastrofa, máte prosim nějaké zkušenosti z těma praskama?.. jemi 20 let a vážím 45 kilo takže bych chtela na páskách přibrat hmotnost bohužel mi to z přirozeným způsobem nejde. Pokud by někdo věděl nějaké prasky při kterých se da pribrat budu ráda za každé info diky. :blush:

DanielaS
Kecalka 124 příspěvků 08.07.19 13:57

Dostala jsem Logest v osmnacti (r. 1999) jako vhodny pro mlade divky - a od te doby ho beru. Bez problemu, bez pribirani, plet i vlasy v poradku. Otehotnela jsem dvakrat hned prvni mesic po vysazeni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 13:59
@DanielaS píše:
Dostala jsem Logest v osmnacti (r. 1999) jako vhodny pro mlade divky - a od te doby ho beru. Bez problemu, bez pribirani, plet i vlasy v poradku. Otehotnela jsem dvakrat hned prvni mesic po vysazeni.

Díky za info :srdce:

DanielaS
Kecalka 124 příspěvků 08.07.19 14:51

Vlastne jsem se v prubehu let dvakrat ruznych doktoru ptala, ze ho beru tak nejak ze setrvacnosti, ale ze jiste veda pokrocila a jsou k dispozici lepsi preparaty, jestli mam uvazit zmenu. A oba mi rekli, ze jestli mi vyhovuje, neni duvod ho menit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 15:02
@DanielaS píše:
Vlastne jsem se v prubehu let dvakrat ruznych doktoru ptala, ze ho beru tak nejak ze setrvacnosti, ale ze jiste veda pokrocila a jsou k dispozici lepsi preparaty, jestli mam uvazit zmenu. A oba mi rekli, ze jestli mi vyhovuje, neni duvod ho menit.

Mě prave můj řekl, ze to není novinka, ale ze se ženy nevraceji s nežádoucími účinky… je to primář a má přehled, já mu verim… nicméně také mne to překvapilo - tolik let na trhu a v závěru jsem našla diskuze a tam na mě padlo zděšení… tak uvidíme. Zkusím ho brát - vysadit mužu vždy.

Váš příspěvek
Reklama