Krvácení 18DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NelaFrela
Povídálka 11 příspěvků 03.07.19 12:49
Krvácení 18DC

Ahoj mám dotaz beru antikoncepci už 2 a půl roku, 16 a 17 DC jsem si navzala prášek zapomněla jsem a 18DC Jsem mela styk, po styku jsem začala krvácet dnes je 20DC A krvacím stále ne moc ale krvácím. Je to ovulační krvacení v případě co by to mohlo být tabletky sem si zatím nevzala kvuli strachu, bolí me i břicho tak nějak ne jak u MS, ale jinak.

Reakce:
karkarka
Závislačka 3961 příspěvků 03.07.19 13:24

Tabletky sis nevzala že strachu z čeho?

NelaFrela
Povídálka 11 příspěvků 03.07.19 13:38

Nevím před 2 roky jsem prodělala operaci srustu, a tak mě napadlo zda by to nebylo spojené s tím, protože je mám prý znova no nemám je krytické ale jestli počítám dobře měla bych mýt po ovulaci tak by to mohlo být z toho ale za celou dobu se mi to nestalo když jsem třeba zapomněla a na menstruaci si myslím že je brzo. Chtěla jsem po menstruaci tabletky vysadit tak asi pro to.

Lucie1906
Kecalka 335 příspěvků 03.07.19 13:40

@NelaFrela Taky jsem to tak měla, je to tím že jsi jakoby vysadila prášky a spustilo se krvácení protože to tělo vzalo jako pauzu. Akorát nevím jestli se to vyřeší samo, já zašla k Dr. protože jsem nevěděla proč krvácím a ta mi dala nějaké léky na zastavení, už si to moc nepamatuju, je to už dlouho. Zkus zavolát nebo napsati e-mail a zeptat se.

NelaFrela
Povídálka 11 příspěvků 03.07.19 13:45

Takže jsem si rozhodila cyklus, ale proč mě to bricho bolí není to jako křeče které mám u ms a abych dostala menzes 10dní předem to nevím. Takže asi bude lepší když nechám pauzu s tabletkama.

NelaFrela
Povídálka 11 příspěvků 03.07.19 14:03

Mojí doktorce začala dovolená má jí až do 15. Tak nevím zda brát antinu nebo raději ne.

Váš příspěvek
Reklama