Prodloužila jsem si pauzu u antikoncepce o 3 dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:58
Prodloužila jsem si pauzu o 3 dny

Ahoj prodloužila jsem si pauzu o tři dny možná čtyři po prvním platu používání bez chyb všechny tablety jsem si vzala a potom měla tuhle chybnou pauzu, a 8 den pauzy jsem měla nechráněný sex. Jaká je šance na otěhotnění a je to velký problém v rozhození cyklu? :D

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9843 příspěvků 02.07.19 23:10

No, to byla celkem hloupost. Bohužel šance na otěhotnění tady je a ne malá. Tak teď už se můžeš jen modlit…

stinga
Echt Kelišová 8446 příspěvků 02.07.19 23:10

To je směšné co, ano šance na otěhotnění je, a šance narozhození cyklu také

1mila2
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 03.07.19 01:47

Takze jsi vynechala 3tablety v prvnim tydnu? :lol: to jukni do pribaloveho letaku a mas tam presne napsano, co se stane :palec:

Eva Pechouckova
Nováček 1 příspěvek 03.07.19 16:11
Co mám dělat?

Dobrý den, chci se zeptat, došla mi antikoncepce a lékařka má 3 dny dovolenou. Co mám dělat? Mám strach. :(

micta
Nadpozemská drbna 26130 příspěvků 03.07.19 16:16
@Eva Pechouckova píše:
Dobrý den, chci se zeptat, došla mi antikoncepce a lékařka má 3 dny dovolenou. Co mám dělat? Mám strach. :(

Mě jí v lékárně „půjčili“ na občanku. Pak jsem musela dodat recept.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 19:47

@1mila2 v druhem platu první tři

1mila2
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 03.07.19 21:32
@Anonymní píše:
@1mila2 v druhem platu první tři

Jestli v druhem platu, nebo 10tem je uplne jedno. Jestli je teda neberes porad v kuse, ale to bys neresila prodlouzeni pauzy. Nekomu naskoci normalni cyklus hned po vysazeni antikoncepce. V pribalovem letaku se pise, ze kdyz vynechas tabletku v prvnim tydnu, tak se mas chranit i jinak.

korneli
Kecalka 262 příspěvků 03.07.19 21:41
@Anonymní píše:
Ahoj prodloužila jsem si pauzu o tři dny možná čtyři po prvním platu používání bez chyb všechny tablety jsem si vzala a potom měla tuhle chybnou pauzu, a 8 den pauzy jsem měla nechráněný sex. Jaká je šance na otěhotnění a je to velký problém v rozhození cyklu? :D
Šance otěhotnění tam je dost velká, ale třeba budeš mít štěstí a miminko z toho nebude.
Pak dej vědět, jak si dopadla.
Váš příspěvek
Reklama