Začátky s Nuvaringem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luc97
Nováček 3 příspěvky 04.07.19 10:00
Začátky s Nuvaringem

Zdravím, spousta žen tady píše svůj celkový pohled na Nuvaring po nějaké době, ale jak jste to měly ze začátku? Srovnalo se vám všechno nebo vám vedlejší účinky zůstaly? Mám kroužek druhý týden a zatím celkem dobré, drží pěkně, nevadí při styku (prý není nic poznat), jen se na mě střídají vedlejší účinky jak na běžícím páse. První tři dny mi bylo na zvracení, pak jsem byla čtyři dny hrozně unavená a bolela mě prsa a teď mě sex neláká tak moc jako dříve a mám o malinko horší náladu. Vím, že si tělo teprve zvyká, ale zajímalo by mě, jestli to měla některá z vás podobně a spravilo se to během těch prvních tří měsíců.
Jinak pokud některá z vás řeší akné, tak mám najednou obličej jako panenka :D (zatím teda)

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 04.07.19 10:23

Nespravilo, byla jsme vyprahlá jak Sahara a byl mi pak úplně k ničemu. O sex jsem neměla vúbec zájem. Po půl roce jsem ho vysadila a chuť se vrátila

Kelsey
Hvězda diskuse 46607 příspěvků 04.07.19 10:26

Mela jsem vedlejsi ucinky, krouzek mi nesednul. Po tydnu musel ven a vyhodit.
Presla jsem na Evra naplasti.

Banane18
Kecalka 258 příspěvků 04.07.19 11:21

Podle mého názoru ti nesedl a měla by jsi se u gynekoložky poradit o jiné antikoncepci.
Kroužek mi sedl, neměla jsem žádné vedlejší účinky. Pak jsem se rozhodla že chci pilulky a u těch prvních jsem měla podobné problémy jako ty.Po týdnu jsem si nechala předepsat jiné prášky. A vše bylo OK.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 11:22

Já to vydržela asi rok?? Pak jsem to také přestala užívat, chuť na sex nulová, motáni hlavy, špatně od žaludku, ani mě nenapadlo že by to mohlo být od toho, předtím jsem brala asi 5 let ha v tabletách a asi před měsícem jsem se konečně odhodlala, se na to vyprdnout úplně,… Nepopsatelny pocit, v životě už to nechci vidět :mrgreen:

Luc97
Nováček 3 příspěvky 05.07.19 00:41

Moc vám děkuju za odpovědi :) zkusím ještě počkat a při nejhorším ho prostě dám pryč.

Váš příspěvek
Reklama