Zapomněl ukončit paragraf

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1778
8.11.21 16:33

Zapomněl ukončit paragraf

Dobrý den,
manžel byl minulý týden se synem doma na OČR. V pátek byl na kontrole u Dr a jelikož syn ještě trochu kašlal, domluvil se s doktorkou, že uvidíme přes víkend, jak na tom bude, a když bude v neděli ok, půjde do školky a manžel si zavolá o ukončení paragrafu. Syn je v pohodě, takže šel do školky a manžel do práce, ale teď si uvědomil, že zapomněl zavolat k doktorce na ukončení OČR, ta už samozřejmě má dávno po ord. hodinach. Bude z toho nějaký „průšvih“? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18387
8.11.21 16:39

Nebude. Zitra to vyridi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25896
8.11.21 16:44

Průšvih nebude, ukončí ho zítra k dnešnímu datu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3719
8.11.21 16:47

@dickys ukončí to zpětně. Vůbec to není problém ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
8.11.21 16:48

Nebude. Ukonci se to k zitrejsimu datu, ale manzel do jedniho z tech tiskpisu doplni datum, kdy zacal pracovat. V klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65208
8.11.21 16:51

V klidu.ono lze při paragrafu i chodit do práce, takže no stress, zavolá zítra :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
8.11.21 16:52

Super, děkuji za odpovědi :srdce: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14038
8.11.21 16:55
@dickys píše:
Dobrý den,
manžel byl minulý týden se synem doma na OČR. V pátek byl na kontrole u Dr a jelikož syn ještě trochu kašlal, domluvil se s doktorkou, že uvidíme přes víkend, jak na tom bude, a když bude v neděli ok, půjde do školky a manžel si zavolá o ukončení paragrafu. Syn je v pohodě, takže šel do školky a manžel do práce, ale teď si uvědomil, že zapomněl zavolat k doktorce na ukončení OČR, ta už samozřejmě má dávno po ord. hodinach. Bude z toho nějaký „průšvih“? :)

Já jsem na tom uplně stejně s tím rozdílem, že jsem se dnes doktorce nedovolala. Zavolám zítra a zpětně ukončím. Ona to nikam neeviduje, to eviduje až u mě v práci učetní. Takže i kdybych ji volala až v pátek je to jedno :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2178
8.11.21 17:13

Já si paragraf ukončovala zpětně až o půl měsíce déle :zed: Úplně mi to vypadlo a nikdo po mě nic nechtěl, tak jsem to neřešila, než se začala zajímat účetní :lol: Problém to nebyl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
8.11.21 18:21

Proc jsi nechala skoly? Otec by ti musel davat vyzivne a mela by jsi sirotci duchod. Dodelala skolu a byla na tom lepe. Promin, je to fakt divny
Edit. Pardon, jina diskuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
8.11.21 18:32

Vyhoda osetrovacky je, ze je papirova a papír toho snese hodně, takže to lekar může napsat dle potřeby. S elektronickými neschopenkami uz taková sranda neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat