Zase nemocný!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.02.09 13:30
Zase nemocný!!!

Ahoj, já už si nevím rady, co mám ještě dělat. Mám děti 2týdny nemocné (zánet ouška, chřipka, nachlazení) a pouze 1 týden jsou zdravý. Dnes přijely od dědy s chřipkou zase. Já už nevím, takhle to je od podzimu. Vždyt to budou mít brzy chronické. už mi nervy tečou a jsem z toho doslova v háji. Už nevím co ještě dělat. Vitamínama je cpu horem dolem, mimo nemoc je otužuji, teple je oblékám. Ted jsem jim ještě na:,–(ila Osccillocosinum. Neustále jim dávam do čaje čerstvý citron a pravej květový med od včelaře. A pořád se to vrací a vrací. Nevim, jak jim mám ještě pomoci, ted tady bulím a nevim si rady :cry: :cry: . O to je to horší, že mám malé mimčo a to chytí taky hned od dětí. Takže opět odsávání nosu po nocích a starání o tři nemocný deti. Samozřejmě to chytim taky. Ale slespon budu mít v mlíku protilátky pro mimi. Už se bojim zavolat i doktorce, aby mě nesprdla, co s těma dětma pořád dělám. Před týdnem mi dobraly antibiotika a už zase!!!
Prosím o pomoc. Taky jsem se chtěla některé zeptat, zda by mi pomohla s homeopatiky. vyzkouším vše, hlavně když to pomůže.

Reakce:

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 01.02.09 13:47

Ahojky syn byl také nemocný od října až do ledna a vím,jak se cítíš také jsem z toho byla dost smutná a pořád jsem si říkala co dělám blbě?Přestala jsem s ním chodit do hyper.ted nejezdíme mhd a já bez řidičáku takže jen ,když je doma tatka tak se někam dostanem :roll: a dávám mu vitamíny ted tukám,jak dábel,ale zatím chřipka se nám vyhýbá doufám,že jsem to nezakřikla :roll: taky už jsem měla jít strach jít k doktorce byli jsme tam každý týden 2 :roll: až nás sama vyhnala na imunotestytak co jí o to také požádat tak ti držím palečky at to zvládneš a obdivuji tě neumím si představit 3 nemocné děti.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.09 14:10

Naprosto rozumím a to chodím ještě do práce. V prosince celý měsíc nemocná..já paragraf..bez peněz protože to neylošlo na 9 dní!!! Pak 14 dní školka a opět ATB. Od úterka do neděle horečky, čekalo se co bude samozřejmě v pondělí nasazeny ATB tak celý týden opět paragraf. Zítra jdeme na kontrolu po 7 dnech braní ATB a stejně ji určitě ještě nemůžu dát do školky další den. Takže vybírám dovolenou 8O 8O . Úplěn šílím dávám vše, vitamíny, lactobacily, teď jsem taky koupila OSCILO..mimochodem jak to dáváte?
A ještě mi poradili biomare imuno..stojí to 500Kč 8O ale už taky nevím kudy kam.

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 01.02.09 14:12

Ahoj,

zazila jsem to v loni a moc dobre chapu jak ti je. Nechodi starsi do skolky? Prvni rok je vetsinou takovy…Jinak u nas to bylo spis, ze Sarlota (starsi) chodila ze skolky s rymou nebo trochu kaslem a vzdy to chytla mladsi, ktera mela v te dobe asi sestkrat antibiotika, protoze ji to vzdy spadlo na prudusky. Neboj, doktori jsou na to asi zvykli. Alespon ta nase tvrdila, ze to tak byva. Proto nakonec na:,–(ila mladsi nejake leky na imunitu a od te doby uz rok krome jedne laryngitidy jim nic nebylo.
Drzte se…

Terik

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 01.02.09 16:45

Ahoj,

naprosto Tě chápu, měla jsem loni doma to stejný, ale s dětma dvěma - neustále nachcípaný, mladší měl jednu otitidu za druhou, pokaždý vysoký horečky, bolesti, atb, já už zralá na provaz. Přes léto dobrý, od podzima jedem znova. Homeopatika Ti po netu nikdo neporadí, spíš se ptej po dobrým homeopatovi. My zkoušíme mladý ječmen, chlorellu, lactobacily - trvale, homeopatickou léčbu, bio potraviny, teď jezdíme i k jedné léčitelce. Je to trošinku lepší, ale třeba bez rýmy (zelené husté) je mladší kluk jen pár dnů v roce (školním). Mně nejvíc pomáhají bachovky (www.bachovky.cz) a pak tabletky chrom+lithium - nemám tak moc nervy v kýblu… Jo a hlavně se vyhýbáme pomocí homeopatik antibiotikům a to za každou cenu. Protože po atb u nás následují ihned další - jak je dítě oslabený, chytne okamžitě každej bacil…

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.02.09 17:10

Jo starší chodí do školky a už přemýšlím, že je odhlásim. To s nimi budu doma radši. Záhul to bude, ale nebudu muset po nocích vstávat a budeme moct chodit ven. S těmi antibiotikama máte pravdu, právě že jsou oslabený, tak zase něco chytí. Tak chci zkusit tu homeopatickou léčbu, ale tady v okolí nikoho neznám :roll: . Už jsem uplně zničená z tý zimy.
Jinak anonymní, já dávám jednou týdně tu ampulku jako prevenci (teprve začínáme), při začínajících potíží se má dát jednou denně a při chřipce ráno, v poledne a večer. Někdo dává celou ampulku, někdo dává jen pár kuliček (asi deset). Ale jsou i některé věci, který potlačuji jejich učinek. Slyšela jsem zubní pasta. Minimálně deset minut po čistění se může oscilo použít. Ale další věci nevim :roll:
Pokusim se je víc izolovat od lidi pokud to bude možný a kouknu se na léky, co jste mi poradili. Cena už nehraje roli. Mám pravidelne platit za recept, u dr a za léky? Tak už to vyjde na stejno po těch všech nemoci.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 01.02.09 17:27

Kykoušku, koukni se na netu, existují seznamy homeopatů. Třeba tady je jeden: http://www.vilcakul.estranky.cz/…am-homeopatu Pro takhle malý děti je asi nejlepší najít si homeopata/pediatra (my to tak měli). Jen si dej pozor, aby to byl klasický homeopat (ne boironský nebo francouzské školy atp.). Jezdí se k němu jednou za pár týdnů - my jezdívali jednou za 3 měsíce. Pokud je akutní stav, jezdili jsme rovnou na zkouknutí do jeho dětské ordinace. Ale samozřejmě si můžeš najít i homeopata nelékaře (teď máme jednu super paní, ale já homeopatii studuju, mám už trochu zkušenosti). Celkově se dětem posílí imunita, takže jednak hned něco nechytnou, druhák když už chytnou, za 2 - 3 dny je to pryč. Ale než to takto začne fungovat, dlouho to trvá, obvzlášť pokud do léčby stále zasahují atb a očkování (jako u nás). A taky se doporučuje začít léčit maminku :-)

nicki
Kecalka 261 příspěvků 01.02.09 17:37

Ahoj,jsme na tom stejně. Od doby,co starší chodí do školky,je týden doma,týden ve školce.Stále nemocný.Já to vždy chytnu od něj.Takže od porodu jsem nemocná už počtvrté. Teď má mimčo teploty,ale nevím,zda to chytlo od staršího, nebo to má od očkování - byli jsme v pátek.
Včera mi tu brečeli oba dva,já byla zralá na to skočit z balkonu.Ale věřím,že bude líp, MUSÍ!!!

oskaria
Kecalka 168 příspěvků 01.02.09 17:40

Ahoj,já myslím,že v téhle situaci je občas každá z nás.Jestli můžu radit,tak děti určitě ze školky nedávej.To,že jsou nemocné,je normální.Tělo si brzy udělá protilátky.My tohle měly se starší dcerou vloni a letos je to o poznání lepší.Chce to vydržet.Já tedy dávám místo citronu čerstvé kiwi na vitamín C.
Mladší dcerka byla nemocná v 6ti týdnech a teď už má od té starší protilátky.
Navíc letos je to horší kvůli chřipkové epidemii,tak byste byli nemocní asi stejně.
Nás to tedy ještě čeká, a to jsme byli nemocní(celá rodina)na Vánoce. :cry:
Hlavně buď v klidu,brzy bude jaro!

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.02.09 18:42

Já už jsem uplne zničená. No tak dám na vaši radu a ze školky je brát nebudu. Snad bude líp… Za odkaz na homeopatika děkuji. Snad se v tom nějak vyznám :wink: . Zimu mám ráda, ale už mě to letos stačí a klidně i to jaro přeskočím na léto :lol: .

polokolo
Povídálka 38 příspěvků 01.02.09 22:59

No tak já nevím, ale myslím, že by pauza od kolektivu prospěla. Aspoň já jsem to tak udělala a staršího dám do školky zase až někdy v březnu. Když je nebudeš dávat chvilku do kolektivu, tak nebudou chytat pořád něco novýho a snad se trošku zregenerujou a tělíčka si odpočinou a s jarem bude líp. Já jsem to tak udělala a můžem aspoň chodit ven a v noci spíme. Nedělám si iluze, že už neonemocní, ale snažím se je ochránit co nejvíc (žádné obchoďáky, větší kumulace lidí, divadla apod.). To je teda můj názor. Tak ať vymyslíš cokoliv, tak ať to hlavně funguje. Radka

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 02.02.09 08:58

Polokolo: kamarádka takhle stáhla jejich staršího ze školky kvůli časté nemocnosti a stejně v té době byli kluci hned zase nemocní… My jsme zvyklí chodit na kroužky, být mezi lidma. Doma se kluci nudí a akorát zlobí a mně pak jen tečou nervy. Takže radši dávám do školky - že tam toho teda loni moc nepobyl…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >