Zase těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 18:17
Zase tehule?

Ženy jdu si pro radu, dnes mám zpoždění MS 6 dní. Zpoždění občas mivam, ale 2+- dny.. Včera a dneska jsem si dělala testy a negativní. Antikoncepci neberu, používáme kondomy a muž je vždycky z pak skontroluje, jestli nejsou po sexu poškozeny. Je takové zpoždění v poho, nebo se mám obávat? Máme ročního ulicnika a druhého planujeme az za 2-3 roky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 12.03.19 18:29

To ti tady stejně nikdo neřekne. :lol: Může to být cokoliv, od stresu, přes nachlazení až třeba po cystu. Nikdy jsem takovýhle zpoždění neměla, jen jednou v životě, zrovna když jsem měla větší cystu. ;)

juliettee
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 12.03.19 18:41

Já tady tyhle diskuze fakt už nechápu :roll: jako bysme my na emiminu měli vědět, jestli jsi v tom, nebo ne. Nezbývá než počkat a udělat test znovu. My ti to dřív než test nerekneme.

Sona73
Kecalka 173 příspěvků 12.03.19 18:53

To těhotenství spíš nebude.Mohl být anovulační cyklus nebo hormonální nerovnováha…

TopSecret
Závislačka 3675 příspěvků 12.03.19 19:00
@juliettee píše:
Já tady tyhle diskuze fakt už nechápu :roll: jako bysme my na emiminu měli vědět, jestli jsi v tom, nebo ne. Nezbývá než počkat a udělat test znovu. My ti to dřív než test nerekneme.

Treba si mysli, ze jsme jim u toho svitily :mrgreen:

Petule030
Kelišová 5835 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 19:18

Kojíš? To by taky mohla být příčina. Jinak ti tady opravdu nikdo neřekne, jestli jsi nebo nejsi těhotná. :) Může být řada důvodů, proč máš zpoždění. Ale co teď můžeš udělat, je tak akorát čekat a případně průběžně testovat. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 19:20

Já viiim já viiim, me zajímalo jestli ma někdo zkušenost, s takovým zpožděním.. Jsem strašně nervózní a mám fakt bobky.. :lol:

Denda9
Kecalka 148 příspěvků 12.03.19 19:23
@Anonymní píše:
Já viiim já viiim, me zajímalo jestli ma někdo zkušenost, s takovým zpožděním.. Jsem strašně nervózní a mám fakt bobky.. :lol:

Já ano měla jsem zpoždění třeba 10 dní, hormonální nerovnováha :zed:

juliettee
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 12.03.19 19:40
@TopSecret píše:
Treba si mysli, ze jsme jim u toho svitily :mrgreen:

Asi jo :mrgreen: ne jako já nechci být zlá, mě tyhle diskuze jen už prostě vytáčí, stejně tak jako fotky duchů na těhotenským testu :mrgreen:

Denda9
Kecalka 148 příspěvků 12.03.19 19:48

Holky proč sem chodíte když Vás to vytáčí? Zbytečně se rozčilujete a stejně nic nemůžete.. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 19:53

Omlouvam se, jestli jsem někoho vytocila :think: to jsem fakt nechtěla a je fakt ze také nemusim příspěvky o duchah apod :think: ale je mi prostě mizerně, pořád chodim na WC kontrolovat a červená teta nikde 8o :D Nejsem si jistá, jestli by manzel přežil, kdybych přišla s pozitivním testem :lol:

carola
Kelišová 7418 příspěvků 12.03.19 19:55
@Denda9 píše:
Holky proč sem chodíte když Vás to vytáčí? Zbytečně se rozčilujete a stejně nic nemůžete.. :zed:

Protože to je denně 10 takových diskuzí o ho..

juliettee
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 12.03.19 19:55
@Denda9 píše:
Holky proč sem chodíte když Vás to vytáčí? Zbytečně se rozčilujete a stejně nic nemůžete.. :zed:

Já sem chodím protože se ráda účastním některých diskuzí :) já vím že nic nezmůžu a je mi to tak nějak jedno, jen nechápu co zakladatelky těchto témat čekají od ostatních, že si přineseme věšteckou kouli a řekneme jim jestli jsou těhotné nebo ne? Brát prosím s nadsázkou, nemyslím to zase tak vážně :mrgreen:

juliettee
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 12.03.19 19:58

Jinak zakladatelko, neber si to osobně, já to nemyslela nějak útočně proti tobě :kytka:

Denda9
Kecalka 148 příspěvků 12.03.19 20:10

@carola tak to ignorujte ne? Nemyslím to zle

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama