Závěsy bez garnýží?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 24.11.18 10:32
závěsy bez garnýží?

Ahoj holky, bydlím v pronájmu a ne v každém pokoji jsou garnýže. v ložnici nejsou. přemýšlím, co s tím, mám tam dvě okna se žaluziemi, občas některá rozbitá. je to takové neútulné a navíc to moc netlumí zvuky. Ale garnýže se mi pořizovat nechce, když to není moje. máte nějaký nápad?

Reakce:
Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11752 příspěvků 24.11.18 10:41

ja bych si klidne garnyze koupila a pri stehovani odvezla. pokud se ti nechce tolik investovat, koukni na nabidky na bazaru

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 24.11.18 11:08

@nozu díky to je dobrý nápad s tím bazarem

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63602 příspěvků 3 inzeráty 24.11.18 11:36

Tak kup jen tyč a držáky, to máš v ikee za pár korun.

ugluk
Hvězda diskuse 43538 příspěvků 24.11.18 12:27

Ona i ta Ikea „garnýž“ (v reálu jen taková tenká stříbrná tyčka s plastovými žabičkami) stojí pár korun. Teď teda koukám, že to inovovali a starý už to vypadá trochu jinak, ale funguje stejně. Nebo lanko. https://www.ikea.com/…_room/18891/ Beztak největší náklad budou ty závěsy. Ale zkusila bych se domluvit s majitelem, třeba by něco přispěl, minimálně by měl vědět, pokud mu budeš vrtat do stropu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >