Co dát před krb?

202
20.11.18 08:41

co pred krb

Ahoj holky, opet potrebuju poradit. Premyslime, co dat pred krb za nehorlavou podlozku. Sklo nechceme. Uvazujeme tedy mezi dlazbou a mramorem. Podlaha bude ve svetlem odstinu-viz obrazek. Dlazbu bychom dali stejnou jako bude v chodbe, aby se barak „propojil“ a nebo dame na zem stejny mramor jako je na krbu. Co myslite? Jinak krb zasahuje vizuelne do kuchyne, ktera bude bila…pokud byste meli jine napady, sem s nimi ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1363
20.11.18 08:49

Tak takový problémy bych chtěla mít :mrgreen: dala bych to, co je barevně nejblíže podlaze, ať to tolik neruší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
20.11.18 08:55
@7.straka píše:
Tak takový problémy bych chtěla mít :mrgreen: dala bych to, co je barevně nejblíže podlaze, ať to tolik neruší.

Tak problemy to celkem jsou, kdyz si to clovek dela na x desitek let a nechce to mit hnusne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1363
20.11.18 08:57
@1.gabii píše:
Tak problemy to celkem jsou, kdyz si to clovek dela na x desitek let a nechce to mit hnusne…

V pohodě. Ale záleží přeci na tobě, co se ti líbí. Já krb nechci, je z toho smrad. Co si myslí holky z emimina je celkem jedno, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
20.11.18 08:59
@7.straka píše:
V pohodě. Ale záleží přeci na tobě, co se ti líbí. Já krb nechci, je z toho smrad. Co si myslí holky z emimina je celkem jedno, ne?

Jelikoz nemam cit pro takovehle veci, tak se lidi ptam. Treba tech co pro to to oko maji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36069
20.11.18 09:01

já bych tam dala ten mramor, pokud to bude v jednom kuse, ideální, nebudeš muset čistit spáry. Nebo přírodní kámen, to je taky moc pěkný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
20.11.18 09:04

Ahoj.

Tak určitě ten mramor, je to praktičtější. Kdyby Ti náhodou při přikládání vypadl žhavý oharek, tak ten vinyl může poškodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41472
20.11.18 09:05

Taky by se mi tam libil vic ten mramor.. U ty dlazby mi naopak „vadi“ ta podobnost barev ale, ze to proste neni stejny :lol:
Co budete mit v kuchyne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
20.11.18 09:05
@tininas píše:
Ahoj.Tak určitě ten mramor, je to praktičtější. Kdyby Ti náhodou při přikládání vypadl žhavý oharek, tak ten vinyl může poškodit.

Ty ses muj nejlepsi radce 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.18 09:09
@a12 píše:
Taky by se mi tam libil vic ten mramor.. U ty dlazby mi naopak „vadi“ ta podobnost barev ale, ze to proste neni stejny :lol:
Co budete mit v kuchyne?

Myslím si to samé :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11667
20.11.18 09:11

@1.gabii

Všude jinde bude dlažba, nebo něco jiného? Pokud dlažba, dala bych tam ten samý odstín dlažby, jinak asi ten mramor.
My máme sklo a každému se líbí - ale zase máme v obýváku parkety (miluju parkety) a tak to nenarušuje žádná dlažba apod :-) skvěle se to udržuje. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.18 09:12
@chs.jasmin píše:
@1.gabiiVšude jinde bude dlažba, nebo něco jiného? Pokud dlažba, dala bych tam ten samý odstín dlažby, jinak asi ten mramor.
My máme sklo a každému se líbí - ale zase máme v obýváku parkety (miluju parkety) a tak to nenarušuje žádná dlažba apod :-) skvěle se to udržuje. :palec:

My máme taky sklo a parkety :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
20.11.18 09:23
@1.gabii píše:
Ty ses muj nejlepsi radce 8)

:D Zrovna jsem také ve fázi zařizování našeho domku, takže furt zkoumám nějaké webovky o bydlení nebo čtu časáky.

Jinak chválím ten krb za roh. Moc se mi líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
20.11.18 09:35

A můžu se zeptat proč sklo ne? My máme přes pět let, problém žádný, dobře se to uklízí, zapadne do interiéru. Jinak bych dala neutrální, ten mramor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3257
20.11.18 09:39

Omlouvám se, že se tady vetřu taky s dotazem.

Nám se pod sklo dostává binec a nevím jak to vyčictit jinak než že bychom museli odsunout krbová kamna. Dělá se Vám to taky nebo máte všechny krbovou vložku? Jestli ano, tak jak to čistíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama