Zavinovčka - nějaký tip?

599
18.11.15 17:11

Zavinovacka - nejaky tip?

Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o radu. Chtěla bych pro miminko koupit alespoň 2 zavinovačky, ale našla jsem několik e-shopů a upřímně si moc nevím rady. Asi bych radši zavinovačku klasickou zavazovací, než na suchý zip, mám takový pocit, že v té zavazovací miminko bude lépe držet :-) Máte nějaké tipy na e-shopy nebo obchody v Praze, kde by byl pěkný výběr a zároveň i kvalitní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
18.11.15 17:20

Mám tři rychlozavinovačky (na suchý zip) a drží v pohodě..:) Ale ve finále si myslím, že je to fuk..
Jinak já kupovala na www.sambaby.com, a ve finále si myslím, že je fuk, kde koupíš.. Hlavně, aby byla bavlněná, no..:)

Edit: přímý odkaz: http://www.sambaby.com/…zavinovacky/

Příspěvek upraven 18.11.15 v 17:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3238
18.11.15 17:20

Doporucuju Miracle blanket. Ta splní účel zavinuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1002
18.11.15 17:22

Jo jo nejlepší je klasická zavazovací. Rychlozavinovačku jsem vůbec nepoužila. Maximálně rozloženou jako deku. Myslím, že na e-shopech je jich dost. Já měla zavinovačku asi 30 let starou a byla úplně nejlepší :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1678
18.11.15 17:23

Já bych brala určitě zavazovací a péřovou, ale odkaz nevím, dostala jsem darem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
18.11.15 17:26

To záleží, jestli chceš zavinovačku vyloženě na zavinování (stahování :mrgreen: ) nebo jenom na to, aby dítě v něčem bylo. Pokud na zavinování, tak rychlozavinovačka je na to k ničemu. To spíš něco v tom stylu, jak píše @Alyss1 například. Ta rychlozavinovačka je dobrá například pro nemotorné ruce, aby se v nich dítě líp chovalo, někdo ji používá do kočárku - je to rychlý, někdo i na spaní. Dítě se z toho vyloženě nevykope, dokud je malý, ale pevné to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
18.11.15 17:48

Mám klasické zavazovací zavinovačky ještě po mně a rychlozavinovačky ( jednu mám i místo peřinky ).
Novorozence jsem balila podobně jako v porodnici, tzn. dovnitř zavazovací zavinovačky se dá plenka a tou se to miminko utáhne přes ručičky podobně jako Miracle blanket. Miminko pak nešermuje při usínání rukama a spí opravdu klidně.

Teď je klukovi 6 týdnů, na noc pořád balím na pevno, přes den jen do rychlozavinovačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 17:50

Můj tip je žádná-absolutní zbytečnost, jsou deti, co ani zavinuti nesnesou.Dve bych rozhodne nekupovala, max si od nekoho pujcila starou klasiku, u nas to byly vyhozené peníze-nechala jsem si sít na zakazku, plus mela starou klasiku od tchyně a využití nula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1678
18.11.15 18:04

@Rakosnicek1983 Asi tak. Já zavinovala 3 dny po příjezdu z porodnice a pak jsem to vzdala, malý to nesnášel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
18.11.15 18:15

Já pořídila péřovou zavinovačku od paní Kiedronove, podle netu s ní mají maminky velmi dobrou zkušenost, mrkni na http://www.kennyshop.cz
Je dražší ale prý se investice vyplatí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
18.11.15 18:24

Měla jsem na obě děti klasické zavinovačky s vložkou i rychlo. Ze začátku jsem používala klasiku- dítě se v ní líp drží. až dítko povyrostlo, tak rychlozavinovačku- měla jsme maxi rozměr cca 100×100cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
18.11.15 18:35

Ja balila deti misto do zavinovacky do velkyho prosivanyho polstare s tretinovou naplni. Ted koukam, ze je to uplne stejny jako ta americka zavinovacka :) akorat ne tak drahy. Zavinovacka je stejne jrn na malou chvilku. Dite z ni vyroste nez trikrat prdne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama