Zdůvodnění rekvalifikace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
14.1.22 17:02

Zdůvodnění rekvalifikace

Dobrý den. Momentálně pracuji sedmým rokem jako automechanik, učím se pomocí online kurzů programovat, měl bych zájem o to udělat si rekvalifikační kurz na programování www stránek, poradíte mi prosím co napsat do formuláře kde mám zdůvodnit proč chci tuto rekvalifikaci abych uspěl? Jsem z libereckého kraje, je tu nějaká IT firma která by mě po kurzu zaměstnala, kterou bych mohl zapsat do formuláře?
Mám šanci uspět když jsem zaměstnaný?
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11927
14.1.22 17:12

Nemáš šanci. Zaplat si regulérní kurz jako každý co se chce něco nového naučit.

Jinak já dělat automechanika, tak si udělám 50tku a směřuji se na profi servis elektro aut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3001
14.1.22 17:54

Já bych začala prací s informacemi. Třeba vyhledat si, jestli nějaká IT firma v libereckém kraji nabírá a jaké má podmínky (maturitu? cizí jazyk?…). Na rekvalifikační kurz pod ÚP bych moc nespoléhala, raději nějaké online kurzy (edx, udemy…) - pokud se budeš snažit, tak základy získáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6709
14.1.22 18:08

Lidí, kteří se jako IT tváří, je plná republika. Pokud jsi dobrý automechanik, tak v tomto oboru zůstaň. Lidí, kteří umí pracovat rukama, je kritický nedostatek, zato blbů sedících za PC je nadbytek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6406
14.1.22 18:10

Souhlasím s @Cenarius, podle mě nemáš šanci na rekvalifikační kurz hrazený od ÚP dosáhnout už z prostého důvodu, že nejsi delší dobu nezaměstnaný. A i kdybys byl, tak nezdůvodníš, proč se nenecháš zaměstnat jako automechanik, když to umíš.

Kurz si určitě budeš muset uhradit sám, jinak to nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat