Žebřiny v pokojíčku ano - ne?

Anonymni
5.5.08 13:27

Žebřiny ano, nebo ne?

Zařizujeme dětský pokoj a mažel přišel s myšlenkou, že by se nám vešly žebřiny. A tak si říkám - proč ne a když už, tak se skluzavkou. Holčičce je zatím rok, takže využije výhledově + druhé dítě, které někdy přijde. Samozřejmě si uvědomuju, že na tom pak budou viset pořád a pádům se asi nevyhneme, ale chci jim nechat udělat kvalitní a dost velikou žíněnku, takže se snad nezmrzačí. Co vy nato? Žebřiny ano, nebo ne? Děkuju za každý názor!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7572
5.5.08 13:49

Ahojky!!!
Pokud můžu mluvit za sebe,tak rozhodně ANO!!!Závidím Ti dostatek místa doma,my tohle vše realizujeme na zahradě.
Pokud budete mít takového čertíka jako máme my,tak se dostatečně vyřádí.Jinak děti mají docela i pud sebezáchovy,teda ne ty úplný prťata,ale Peťka už v roce a půl pochopila,že když řeknu,máma Tě nechytá,tak si pěkně opatrně slezla.
Dodej pak foto!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
5.5.08 14:00

My jsme doma žebřiny měly - je fakt, že až když jsme byly se ségrou větší, ale vím že jsme je děsně zbožňovaly. Takže já myslím taky že rozhodně ano! My je teda taky nemáme kam dát, takže taky tiše závidím:-) M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13325
5.5.08 14:25

jo, taky myslím, že to je super. sice budeš ze začátku dost hlídat, ale dítko se naučí být opatrné. a jsou super i pro dospělé na protažení zad ;-) takže taky hlasuju pro ANO ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.08 14:46

Pokud máte dostatek prostoru, určitě ano. :D A velkou matraci nebo velký sedací vak, který může sloužit i k ležení a povalování.
Pro našeho horolezce a začínající horolezkyni bych doma potřebovala i závěsné houpací křeslo, provazový řebřík a podobné sportovní náčiní. :D

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
5.5.08 15:50

Jéé,taky závidím dostatek místa a jak již bylo zmíněno, žebřiny ANO.Sice ze začátku je asi dost náročné prcka uhlídat,aby se něco nestalo,ale pro pohybový vývoj a vyřádění super věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.5.08 16:18

tak moc děkuju :-) s tím místem to není luxus, nemáme samostatnou tělocvičnu, jen část pokojíku, ale myslím, že bude stačit. Tak do toho asi půjdem, jestli mě tu někdo ještě nezviklá

• Nahlásit
  • Citovat
97
5.5.08 18:35

Já nevím. My je s bráchou v pokojíku měli a nikdy jsme se jich ani nedotkli :-) Asi jsme byli moc líní..no, mně to zůstalo dodnes :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8737
13.10.13 20:18

Ahoj,
oživuji tuto diskuzi, protože by mě zajímalo, zda máte někdo u dětí v pokojíčku žebřiny a jaké s nimi máte zkušenosti? Je to jen pro strach a úrazy nebo je děti využívají? Dcera by ráda postel se skluzavkou, do čehož se nám s manželem moc nechce, ale přijde mi jako zajímavá varianta pořídit žebřiny se skluzavkou :think:
Moc děkuji za odpovědi a rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
karinka nepřihl
13.10.13 20:30

My je nemáme v pokojíku, ale udělali jsme holkám samostatnou hernu, kde manžel udělal dřevěné žebřiny, na kterých cvičím i já ;). Koupila jsem i žíněnku a v kombinaci se žebřinami je to paráda. Velmi doporučuji

• Nahlásit
  • Citovat
7566
13.10.13 20:47

Měly jsme ji se ségrou v pokojíčku…jako odkladiště hadrů dobrý :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
13.10.13 21:16

No asi to fakt záleží na dítku, jestli si myslíš, že o to bude mít zájem. My máme doma extra opici, která musí furt spouzet, ale je zároveň opatrná, není prostě hrrr šup po hlavě a pod. V kombinaci s tím, že ji necháváme dost volnosti co se pohybu týče je to docela mazec, protože dělá věci, co by jiný děcka nedělala a taky rodiče je nenechali dělat ani v 5-ti letech :lol: K druhým narozkám dostala pokojíček s houpačkama, žebřinami, postelí se skluzavkou a válecím pytlem (který používá nejčastěji jako dopadovou plochu při skocích z postele :-O ). Ještě musíme dokoupit pár lezeckých úchytů mezi žebřinami a postelí, aby měla takovou opičí dráhu. Takže za nás jako fakt jo, ale žebřiny máme jen takové malé a manžel je v mé nepřítomnosti ještě šupl úplně k podlaze, ale časem je dáme výš. Přikládám fotky pro inspiraci ;) Spíš je to taková tělocvična no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
13.10.13 21:21

Žebřiny nemáme, ale máme v předsíni na půdu trvale železný žebřík zavrtaný do zdi (byl tam už před dětma). děti mi na něm neustále visí… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17664
13.10.13 21:34
@kubee píše:
No asi to fakt záleží na dítku, jestli si myslíš, že o to bude mít zájem. My máme doma extra opici, která musí furt spouzet, ale je zároveň opatrná, není prostě hrrr šup po hlavě a pod. V kombinaci s tím, že ji necháváme dost volnosti co se pohybu týče je to docela mazec, protože dělá věci, co by jiný děcka nedělala a taky rodiče je nenechali dělat ani v 5-ti letech :lol: K druhým narozkám dostala pokojíček s houpačkama, žebřinami, postelí se skluzavkou a válecím pytlem (který používá nejčastěji jako dopadovou plochu při skocích z postele :-O ). Ještě musíme dokoupit pár lezeckých úchytů mezi žebřinami a postelí, aby měla takovou opičí dráhu. Takže za nás jako fakt jo, ale žebřiny máme jen takové malé a manžel je v mé nepřítomnosti ještě šupl úplně k podlaze, ale časem je dáme výš. Přikládám fotky pro inspiraci ;) Spíš je to taková tělocvična no :lol:

Moc pekna telocvicna :) vyrabeli jste si vse sami?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
13.10.13 21:42
@Cuddy píše:
Moc pekna telocvicna :) vyrabeli jste si vse sami?

Děkujeme :kytka: Je to taková směska starého a doma vyráběného - tedy postel a kostrukce na houpačky, tu jsem nyvrhla já a šikovný manžel dal dohromady. Žebřiny a skluzavku jsem koupila výhodně od jedné paní přes MMB, oboje IKEA, ale už to neprodávají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama