Žehlička Pro steam 3000

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 13.05.09 16:51
Žehlička Pro steam 3000

Ahoj holky,

máte někdo zkušenost s touto žehličkou???

My jsme si ji s mamkou koupily v domnění,že se jedná o nástupce žehličky Ariete Proffesional Plus,která byla super.Tahle opravdu,tak super není a hlavně její součástí je vodní filtr,který se musí měnit.

A to je ten problém,protože není k sehnání ani filtr a dokonce už ani žehlička.

Nevíte,jak je to,když máme žehličky ještě v záruce a oni nemají náhradní díly,máme nárok na vrácení peněz???Protože se s ní fakt žehlit nedá :(

J8 mám poslední dobou teda štěstí

Reakce:

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 13.05.09 19:00

Mam stejnou zkusenost :-( Ariete byla uplne super, mamka ji mela pres deset let a porad funguje. Tahle je oproti Ariete slaby odvar, mamce nenaparuje skoro vubec, moje zase dva tydny po skonceni zaruky zacala chrlit paru kolem snury, takze kdyz dam maximum vody, tak se akorat spalim, a dela mi dalsi kejkle, na ktere nejsem uplne zvedava :roll: Pekne me to stve :-(
To s tim filtrem slysim prvne 8O 8O
Ja mam teda o neco starsi model nez mamka, ona ma cervenou a ja zelenou… Rekla bych ze ta novejsi je jeste horsi :?, kazdopadne s obycejnyma zehlickama se to samozrejme srovnat neda, ja jako expert na rozbijeni zehlicek jsem jich rozbila asi 7 :roll: s touhle se mi to jeste nepovedlo.
To jsem zvedava jestli se nekdo ozve.

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 14.05.09 08:11

hanucho,ten problém,že nenapařuje je právě v tom filtru,je to takovej bílej váleček přes který do ní leješ vodu :wink: .Jsem „ráda“,že v tom nejsem sama,poslední dobou mám pocit,že bude mám smůlu nebona všem něco vidím :roll:

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 14.05.09 08:12

je to tahle
http://www.wsinternational.cz/…1001_500.jpg

marcela169 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.11 15:59
návod

Dobrý den,

nemáte někdo návod na Pro Steam 3000?
U prodejce se nedá sehnat, ani nedokáží říct, kdo ji vyrobil, nebo kam se obrátit.

Děkuji Marcela

marcela169 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.11 15:59
návod

Dobrý den,

nemáte někdo návod na Pro Steam 3000?
U prodejce se nedá sehnat, ani nedokáží říct, kdo ji vyrobil, nebo kam se obrátit.

Děkuji Marcela

Jarmila Klementová 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.12 15:00
Návod na Pro steam 3000

Dobrý den,

mám tuto žehličku, i s návodem, boužel dnes dopoledne vypustila duši… zasmrděla :cert: a je vymalováno. Mám ji 4 roky a žehlím poměrně málo, tak 1 x za 14 dnů.

Musím si pořídit novou a tak mohu návod zaslat. Chcete poštou nebo naskenovat, ale nejsem si jistá, zda soubor nebude moc velký a projde mailem bez problémů..

Ilonaaaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.12 15:07

Dobry den, prosim nemuzete mi naskenovat zminovany navod? Hlavne bychom se potrebovali dostat do te zehlicky. Moc dekuji ***@centrum.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >