Zelená stolice v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.12.21 13:20

Zelená stolice v těhotenství

Ahojte, prosím vás asi cca skoro 14dji zpět u nás proběhla viroza (průjem asi 3dny). Nasadila jsem černé uhlí a hylak. Měla jsem velké bolesti žaludku a břicha.

A teď poslední 3dny mám tmavě zelenou stolici. Průjem nemám ale nějak se mi ta zelená nezdá :nevim: piju Magnosolv cca ty 3 se 4 dny zase.
Přes tu virozu jsem ho vysadila.
Jinak mi nic není.
Jsem 28tt moc děkuji a hezký den. :andel:
Jen ještě dodám, nic zeleného jsem nejedla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1132
6.12.21 13:52
@Anonymní píše:
Ahojte, prosím vás asi cca skoro 14dji zpět u nás proběhla viroza (průjem asi 3dny). Nasadila jsem černé uhlí a hylak. Měla jsem velké bolesti žaludku a břicha.A teď poslední 3dny mám tmavě zelenou stolici. Průjem nemám ale nějak se mi ta zelená nezdá :nevim: piju Magnosolv cca ty 3 se 4 dny zase.
Jinak mi nic není.

Nemuzes mit salmonelu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 14:20

@MonaSun Vůbec nevím :nevim: každopádně si půjdu zavolat doktorce a budu vědět víc:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 14:28

@MonaSun Salmonela to nebude. Průjem nemám ani nic jiného. Jen prostě tmavě zelená stolice. Až se dovolat doktorce budu vědět víc.

• Citovat
  • Nahlásit
1132
6.12.21 14:28
@Anonymní píše:
@MonaSun Vůbec nevím :nevim: každopádně si půjdu zavolat doktorce a budu vědět víc:)

Zeptej se jestli nebude treba jit na vyter. Ja mela kdysi salmonelu, ale nebylo mi spatne, nebolelo me bricho a mela jsem zelenou stolici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9526
6.12.21 14:36
@Anonymní píše:
Ahojte, prosím vás asi cca skoro 14dji zpět u nás proběhla viroza (průjem asi 3dny). Nasadila jsem černé uhlí a hylak. Měla jsem velké bolesti žaludku a břicha.A teď poslední 3dny mám tmavě zelenou stolici. Průjem nemám ale nějak se mi ta zelená nezdá :nevim: piju Magnosolv cca ty 3 se 4 dny zase.
Jinak mi nic není.

Chtělo by to výtěr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 15:48

@MonaSun jo,zítra jedu. Jen mě zajímá jestli to nemůže nějak ublížit miminku :think:
A jak se to pak léčí? Jako těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat