Zelený vodový průjem s hlenem krve u 9měsíčního miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.11.21 17:50

Zelený vodavý průjem s hlenem krve

SOOS prosim dcera 9 měsíců ráno tužší stolice odpoledne zelený průjem a teď zelený vodavý průjem s hlenami krví
Rostou ji dva zuby nahoře ale ta krev mě znepokojuje prosím poraďte děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1704
26.11.21 20:01

Asi nejlepe zavolat na pohotovost, popsat jim situaci a zeptat se, jestli mate prijet. Ma teplotu, boli ji bricho? Kolikrat uz mela tu zelenou vodnatou stolici s krvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.21 23:04

@Janča6 je právě úplně v pořádku jako vždycky. Bříško měkké, teplota žádná, průjem měla 2× jeden z toho s krví..
Jinak nebrečí nic prostě usměvavá, hravá jako každý den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
27.11.21 00:19
@Kvetinka356 píše:
@Janča6 je právě úplně v pořádku jako vždycky. Bříško měkké, teplota žádná, průjem měla 2× jeden z toho s krví..
Jinak nebrečí nic prostě usměvavá, hravá jako každý den

No uprimne, ja bych to prozatim neresila. Ale jak tady ctu ostatni, tak jsem divna. Uvidis, jak to bude vypadat rano. Preju vam, at je to ok. Rano dej vedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.21 08:10

@Janča6 Tak dnes ráno další průjem ale s černými hlenami :zed: vůbec nevím z čeho to může být… Dcera papá mlíčko příkrmy a jogurty :roll: ale příkrmy a jogurty papá docela dlouho na to aby to měla z toho :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
27.11.21 08:41
@Kvetinka356 píše:
@Janča6 Tak dnes ráno další průjem ale s černými hlenami :zed: vůbec nevím z čeho to může být… Dcera papá mlíčko příkrmy a jogurty :roll: ale příkrmy a jogurty papá docela dlouho na to aby to měla z toho :zed:

Ty cerne jsou asi srazena nebo natravena krev :( Nema treba nejakou novou znacku jogurtu? Novy druh prikrmu?

Příspěvek upraven 27.11.21 v 08:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
27.11.21 08:49

No asi by to chtelo doktora. Muze to byt i bakterialni infekce https://www.pediatricka-ordinace.cz/…ce-u-kojence

Zavolej na pohotovost a zeptej se, jestli s timto stavem muzes pockat do pondeli na k pediatrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
27.11.21 19:28

U nas to byla v osmi mesicich salmonela. Zeleny prujem s krvavym hlenem. Bylo nutne hlidat dehydrataci, pocet stolic a zvraceni. Jinak jsme to lecili jen hylacem a dietou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.21 20:49

@Timinka Malá je právě úplně v pohodě bez zvracení.. průjem dnes 4× denně a už podruhé teplotu přes 38 s odečten

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
27.11.21 21:23

@Kvetinka356 nevim jak u miminek. Ale ja jsem pri salmoneloze v 17 letech nezvracela. Jen jsem mela prujem a byla jsem malatna. Coz nevim, jestli jde vypozorovat u mimca. Jestli jsem mela horecku, si uz nepamatuju. A je fakt, ze jsem na to nedostala zadne leky. Jen jsem chodila pravidelne na kontroly k pediatricce, dokud jsem nebyla 3× po sobe negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.21 22:55

@Janča6 naší malý rostou 4 zuby najednou.. dva horní špičáky a dvě dolní jedničky 😁 na pohotovosti jsme byli nařídili dietu a nějaké probiotika… Rýžový odvar ale dcera odmítá… Zakázali mléko.. nevím jak mléko nahradit a čím? Ona je na mléku závislá nic ji nenasytí víc jako mléko…
Krev byla prý z trhlinky na konečníku.
Prosím poraďte to Opravdu nemůže UM? Když má průjem? Připadám si jako krkavčí matka když má malá hlad a já ji nemůžu dát mléko a ona Chudinka brečí a brečí protože má hlad..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
28.11.21 09:29
@Kvetinka356 píše:
@Janča6 naší malý rostou 4 zuby najednou.. dva horní špičáky a dvě dolní jedničky 😁 na pohotovosti jsme byli nařídili dietu a nějaké probiotika… Rýžový odvar ale dcera odmítá… Zakázali mléko.. nevím jak mléko nahradit a čím? Ona je na mléku závislá nic ji nenasytí víc jako mléko…
Krev byla prý z trhlinky na konečníku.
Prosím poraďte to Opravdu nemůže UM? Když má průjem? Připadám si jako krkavčí matka když má malá hlad a já ji nemůžu dát mléko a ona Chudinka brečí a brečí protože má hlad..

Z tech zubu muze byt teplota a nemusi. Nase holky nemaji teplotu ani zadne jine problemy ani pri rustu 4 zubu najednou. Jedna teda mela teplotu, kdyz ji ve 13 mesicich rostly 4 stolicky a do toho mela plane nestovice, to byla i trochu plactiva. Ale jinak nikdy nic.

Cervena krev muze byt z trhlinky na konecniku, to muze mit treba z te zacpy. Ale ta cerna je podle me natravena, takze z nejake “vyssi” casti travici soustavy. Ale nejsem lekar, je to jen muj nazor.

Co se tyce mleka, oni rekli, ze ani UM? Chapu mlecne vyrobky. Ale mela jsem za to, ze UM neobsahuje bilkovinu kravskeho mleka, aby ho mohly i deti s ABKM. Kojeni pri prujmu se urcite muze. S UM teda neporadim. Chapu, ze ryzovy odvar ji nechutna. Zkousela jsi varenou mrkev? Muze banan? Jak nekdo radil ten Hylak, tak ten je opravdu ucinny. Pro me chutna hnusne, ale nekterym detem chutna.

Tak treba jeste nekdo poradi s tim mlekem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 10:21

@Janča6 Jojo na pohotovosti řekli že UM dva dny vůbec… Ale dcera bez toho nevydrží napadá udělat UM do rýžový vody jako mi poradila moje Dr když měla malá taky průjem 😁 dnes měla stolici daleko lepší asi z banánů a enterolu 🥴 ale v noci vysoký teploty 38'8 C do pusy jsem koukala klubou se jí dva horní špičáky a dvě spodní dvojky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
28.11.21 10:45
@Kvetinka356 píše:
@Janča6 Jojo na pohotovosti řekli že UM dva dny vůbec… Ale dcera bez toho nevydrží napadá udělat UM do rýžový vody jako mi poradila moje Dr když měla malá taky průjem 😁 dnes měla stolici daleko lepší asi z banánů a enterolu 🥴 ale v noci vysoký teploty 38'8 C do pusy jsem koukala klubou se jí dva horní špičáky a dvě spodní dvojky

No nevim, kdyz zakazali UM, tak to nejspis nezachrani ani ryzovy odvar. Proste v tom UM je neco, co ted asi nemuze :nevim: Tak to jeste dnes vydrzte na bananech :)

Tu cernou krev tam ma porad? A na teploty pri rustu zubu trpi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 11:10

@Janča6 noo pořád tam má nitky černého čehosi 😒 a ano ale trpime u zubů na průjem a měla zvýšenou teplotu vždy 🙄 akorát teď má teploty 38'8°C
Dávám Paralen každých 6 hodin protože se teplota neustále vrací :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat